Notikumu apskati

SkolaNotikumu apskati

Skolēnu uzņemšana 10.klasēs 2022./2023.gadā.

Informējam, ka RD IKSD mājas lapā ir publicēta informācija par pieteikšanos apvienotajam  iestājpārbaudījumam skolēnu uzņemšanai 10.klasēs 2022./2023.gadā.

Vairāk
,,Teika 22”!

Ar 12.maiju sākas pieteikšanās vasaras atpūtas un piedzīvojumu nometnei ,,Teika 22”!

Vairāk
Karjeras izglītības atbalsta centra atklāšana

25.aprīlī mūsu skolā tika atklāts Rīgas vispārējās izglītības iestāžu Karjeras izglītības atbalsta centrs, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētais seminārs “Vadlīnijas karjeras attīstības atbalsta īstenošanai”, kurā Rīgas pedagogi-karjeras konsultanti atskatījās uz projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” paveikto un iespējām turpināt nodrošināt karjeras attīstības atbalstu Rīgas skolās. Viens no turpmākajiem atbalsta veidiem karjeras attīstības atbalsta nodrošināšanā Rīgā būs izveidotais Karjeras izglītības atbalsta centrs, kurā karjeras konsultācijas varēs saņemt ne tikai Rīgas Teikas vidusskolas skolēni, bet izveidotais centrs būs nozīmīgs metodiskais atbalsts visiem Rīgas pedagogiem-karjeras konsultantiem darbā ar skolēniem, vecākiem un arī pedagogiem. Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu Karjeras izglītības atbalsta centra izveidošanā! Paldies Rīgas Teikas vidusskolas skolēniem un skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem par atbalstu semināra dalībnieku un viesu uzņemšanā!

Vairāk
Nākotnes klase

Šodien, 4.aprīlī, Rīgas Teikas vidusskolas 7. C klase mācību stundu inženierzinībās pavadīja Nākotnes klasē Ventspilī.

Vairāk
RTU Atvērto durvju diena

Kādas studiju programmas var apgūt RTU, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti, viņu vecāki un skolotāji varēs iegūt Atvērto durvju diena 2022, kas tiešsaistē notiks piektdien, 28. janvārī, plkst. 12.00–18.00.

Vairāk
Priecīgus svētkus!

Arī šogad Teikas kolektīvs sarūpēja dāvanas vientuļajiem senioriem.

Vairāk
Pidžamu diena!
Vairāk