Notikumu apskati

SkolaNotikumu apskati

Kā pareizi lietot sejas masku?
Kā pareizi lietot sejas masku?

Sejas masku obligāti jāvalkā: visās telpās, kur vairāk par 1 cilvēku, izņemot mājsaimniecības no 7.decembra sabiedriskajā transportā arī bērniem no 7 gadu vecuma no 4.janvāra izglītības iestādēs skolēniem no 7 gadu un skolotājiem mācību procesa laikā un ārpus tā

Vairāk
Sabiedrisko attiecību klases apgūst pasākumu producēšanu

2021.gada 13.janvārī sadarbībā ar BA Turība attālināti norisinājās informatīva vieslekcija “Pasākumu producēšana”.

Vairāk
Lepojamies!

Veiksmīgi  noslēgusies konkursa “Bebr[a]s” 1. kārta. 12.b klases skolniece Laura Beļakova ir startējusi ar īpaši augstiem rezultātiem un ir  aicināta piedalīties konkursa finālā.

Vairāk
Priecājamies kopā ar 2.c klasi!

Gatavojoties Latvijas dzimšanas dienai, 2.c klase veidoja projektu par Latvijas nozīmīgām vietām un cilvēkiem. Divu grupu darbi tika nogādāti prezidenta kancelejā.

Vairāk
"Manai Latvijai dzimšanas dienā"

Novembra mēnesī sākumskolā norisinājās 1.-3. klašu dzejas konkurss "Manai Latvijai dzimšanas dienā".

Vairāk
Dzejas dienu balvas sadalītas!

Paldies visiem par radošu iesaistīšanos Dzejas dienu uzdevumu izpildē! Dzeja dziedē un iedvesmo!

Vairāk
10.klašu uzņemšana vidusskolā

2020.gada 15.oktobrī Rīgas Teikas vidusskolā notika 10.klašu iesvētības.

Vairāk
Izteiksmīgās runas konkurss

12. oktobrī norisinājās 4.-9. klašu izteiksmīgās runas konkurss.

Vairāk
“Sadziedēšanās”

2020.gada 9.oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Teikas vidusskolas koncertzālē notika koru sadraudzības koncerts “Sadziedēšanās”.

Vairāk
Sporta laukuma atklāšana

8. oktobrī notika sporta laukuma svinīga pēcrenovācijas atklāšana.

Vairāk
Dzejas dienas 2020

Rīgas Teikas vidsskolā Dzejas dienās piedalās visas klašu grupas. 2020. gada Dzejas dienu moto Latvijā - "Dzeja dziedē!"

Vairāk
Dzejas dienas noslēgušās

5. oktobrī norisinājās Dzejas dienu noslēguma pasākums, kurā Rīgas Teikas vidusskolas 10.-12. klašu skolēni rādīja savu dzejas dienu priekšnesumu.

Vairāk
Skolotāju diena

2020.gada 2.oktobrī Rīgas Teikas vidusskolā tika svinēta Skolotāju diena.

Vairāk
“Dzejnieka skapis”

Dzejas dienu mēnesī, 2020.gada 30. septembrī, Rīgas Teikas vidusskolēni sacentās savā starpā ar saviem oriģināldarbu lasījumiem.

Vairāk
Dalība ārzemju apmaiņas programmās

2020.gada 24.septembrī norisinājās sarunas par dalību ārzemju apmaiņas programmās.

Vairāk
Olimpiskā diena skolā

Šodien, 24. septembrī, Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās Olimpiskā sporta diena, kurā piedalījās Rīgas Teikas vidusskolas piekto klašu skolēni.

Vairāk
Skolēnu parlaments

Skolēnu parlaments uzsācis darbu! Nākošnedēļ jau jaunais pasākums!

Vairāk
Mācīties ir stilīgi!

Šodien Rīgas Teikas vidusskolas 6. klases piedzīvoja citādāku mācību dienu. Jaunieši piedalījās Latvijas valsts mežu ekspedīcijā.

Vairāk
Adaptācijas diena

Rīgas Teikas vidusskolas 10-to klašu  adaptācijas diena! Kā vienmēr, izbraucam no pilsētas brīvā dabā, iepazīstamies, sadraudzējamies!

Vairāk
SVEICAM TEIKU!

Latvijā sastopamas 25 Teikas, kas savu vārda dienu svin šodien, 19. maijā. Mums ir viena mīļā TEIKA, kas visus tur kopā! Daudz laimes!

Vairāk
Teikas skolēni pavasara dārza darbos

Ziema, lai arī kāda tā bijusi, jau krietnu laiku atkāpjas un dod vietu pavasarim. Kā savus mazdārziņus izsapņojuši Teikas vidusskolas 4. klašu skolēni?

Vairāk
...

Vairāk
Māmiņdienu gaidot

Šonedēļ 1.c klase aktīvi gatavojās māmiņu sveikšanai.

Vairāk
Lepojamies!

Atzinības krusts  dibināts 1710.gadā  un atjaunots ar Valsts apbalvojumu likumu 2004.gadā. Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens - Godaprāta ļaudīm.  Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā.   Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2020. gada 23. aprīlī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri ilggadējo Rīgas Teikas vidusskolas direktori Ilonu Bergmani. Visa lielā Rīgas Teikas vidusskolas saime  lepojas un sirsnīgi sveic mūsu direktori ar pelnīto  augsto apbalvojumu!  

Vairāk