Skolēnu uzņemšana 10.klasēs 2022./2023.gadā.

SkolaNotikumu apskati

Skolēnu uzņemšana 10.klasēs 2022./2023.gadā.

Pieteikšanās poga pieejama šādā laika periodā:

  • 10. klasēm no 20. maija plkst. 9.00 līdz 1. jūnija plkst. 9.00 - reģistrēšanās, atverot saiti ŠEIT Pieteikties kombinētajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai 10. klasē 2022./2023. mācību gadā

  • Iestājpārbaudījums ir viens visām iesaistītajām skolām, kas kā uzņemšanas kritēriju ir noteikušas kombinētu iestājpārbaudījumu. Iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būs pamats pretendentam piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē.
  • Pieteikums uz kombinēto iestājpārbaudījumu ir viens, un tajā ir jānorāda vieta - skola, kur vēlas to kārtot. Iestājpārbaudījuma kārtošanas vieta var nesakrist ar skolu, kur plānojat iesniegt šī kombinētā iestājpārbaudījuma rezultātu. Kārtošanas vietu skaits ir ierobežots katrā skolā. Ja neatrodat sarakstā vēlamo skolu, pieejamo vietu skaits tajā ir beidzies. Izvēlieties citu kārtošanas vietu no pieejamā saraksta.
  • Piesakoties iestājpārbaudījumam, lūdzam Jūs apstiprināt iesniegto datu pareizību, kā arī piekrist iesniegto datu apstrādei iestājpārbaudījuma organizēšanai un vērtējuma rezultātu apkopošanai.
  • Pieteikums ir reģistrēts, ja uz ekrāna redzams atbilstošs sistēmas paziņojums. Uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts automātisks sistēmas paziņojums par iesniegtajiem datiem. Ja neesat pārliecināti par pieteikuma statusu, izmantojiet pogu "Pārbaudīt pieteikuma statusu", kur, norādot savu e-pasta adresi, saņemsiet atkārtoti sistēmas paziņojumu “Pieteikums ir ticis reģistrēts” vai arī sistēma informēs, ka norādītajam e-pastam nav reģistrētu pieteikumu.
  • Pieteikuma datus mainīt nevarēs, to var  dzēst un ievadīt pa jaunam. Šajā gadījumā jāsūta atbilstoša vēlme (datu dzēšanas pieprasījums) no pieteicēja e-pasta uz iestajparbaudijums@riga.lv.
  • Ja pretendentam mācību procesā, t.i., pārbaudes darbos, ir piemēroti normatīvajos aktos noteiktie atbalsta pasākumi, lūdzam informāciju par atbalsta pasākumu nepieciešamību sūtīt uz e-pastu iestajparbaudijums@riga.lv.
  • Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, Jums jānorāda izglītības iestāde, kur pašreiz mācās pretendents. Ja sarakstā neatrodat savu pašreizējo izglītības iestādi, izvēlieties CITA IZGLĪTĪBAS IESTĀDE un ierakstiet vajadzīgo papildu ievades laukā.

Neskaidrību gadījumā par iestājpārbaudījuma norisi izmantojami arī iesaistīto skolu sakaru kanāli.

Iestājpārbaudījums notiks 03.06.2022. plkst.10.00 Jūsu (pieteikumā) norādītajā vietā.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments). Datu saņēmēji ir Rīcības komisija.
Dati tiks dzēsti līdz 2022. gada 31. augustam.