Trīsdesmitais ADF

SkolaNotikumu apskati

Trīsdesmitais ADF

8. martā mūsu skolā aizvadīts krāšņs, spilgts, ar stāstiem bagāts un emocionāls trīsdesmitais ADF (Aerobikas un deju festivāls) Rīgas Teikas vidusskolā.  Dejotāji bija cītīgi gatavojušies, trenējušies, piemeklējuši perfekto mūziku un atbilstošākos tērpus, lai ikkatru no mums ievilktu lidojumā cauri laikmetiem!

Deju ceļojumā izjutām dažādu stilu un mūzikas žanru daudzveidību, sākot no 20-tajiem gadiem pagājušajā gadsimtā līdz mūsdienām. Koncerts tika piepildīts ar deju soļu daudzveidību, akrobātiku, dažādu tautu kultūras slāņiem. Pateicoties mūsu Robetam un Andrejam, koncertā izpildītās dejas tika arī profesionāli izgaismotas un apskaņotas.

Šoreiz konkursā par deju priekšnesumu novērtēšanu rūpējās ilggadējais Aerobikas un deju festivāla draugs un atbalstītjs, televīzijas un radio personība Valters Krauze, dejotājs un Latvijas Kultūras akadēmijas 7. paaudzes laikmetīgās dejas horeogrāfs, Rīgas Teikas vidusskolas absolvents Rūdis Vilsons, Rīgas Teikas vidusskolas tautas deju kolektīva “Skabardzēni” vadītāja Rūta Lauce un Terēze Patrīcija Ķestere,  Rīgas Teikas vidusskolas un Edmunda Veizāna deju skolas absolvente, Skolēnu parlamenta bijusī dalībniece, kura ar savu komandu pagājušogad arī piedalījās šajā krāšņajā pasākumā.

Kā parasti, sacensības notika pa vecuma grupām. Konkurence bija ļoti sīva, bieži vien vērtējumi atšķīrās tikai par puspunktu. Pirmajām vietām tika piešķirta īpašā balva - zoodārza un kino apmeklējums!

 

Rezultātā 30. ADF laureāti un 1. vietu ieguvēji :

1.-4. klašu grupā 3.B klases meitenes ar grupas nosaukumu “Rokenrola meitenes”!

5.-8. klašu grupā 6. B klases dejotājiem “Senā arābu nakts”. Aladins un viņa daiļavas ieveda skatītājus neaizmirstamā dejā ar Arābu karaļu bērniem!

9. -12. klašu grupā 11. A un C grupai “Maziem lielajiem”. Vienpadsmito klašu dejotāji centās skatītājus ievilkt atpakaļ laikā un parādīt, ka ir iespējams lauzt steriotipus, sevi saucot par “mazajiem lielajiem”.

 

Milzīgs paldies skolēnu vecākiem, ģimenēm par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā, par kostīmiem, grimmu un atbalstu.

Izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, festivālu vēroja vairāk kā tūkstotis skatītāju ārpus skolas. Koncerta laikā skatītāji apmainījās viedokļiem un komentāros Facebook rakstīja, ko šo koncertu varētu translēt pat televīzijā, kas priecēja gan dejotājus, gan organizatorus.

Festivālu organizēja skolēnu parlamenta čaklie un aktīvie skolēni, mācoties organizēt, koordinēt, plānot. Deju koncerta programmu veidoja deju skolotāja, direktora vietniece izglītības jomā Ieva Vētra.

Visu festivāla dejotāju un organizatoru vārdā milzīgs paldies sponsoriem -  kāda skolēnu vecāku ģimenei par īpašajām balvām pirmajām vietām zoodārza un kino apmeklējumu, sponsoriem no “Bubble Tea’’, kuri dāsni sagatavojuši balviņas - 5 dāvanu komplektus un 5 dāvanu kartes saldākai dzīvei. Mūsu draugiem no  ‘’Jolly Cafe’’, kuri nodrošinājuši uzvarētājus ar 2 dāvanu kartēm 20 euro apmērā.

 

 

 

 

 

 

Fotogalerija