Mācību sasniegumi

Mācību darbsMācību sasniegumi

 Sveicam skolēnu ar panākumiem mācību olimpiādēs 2022./2023. mācību gadā un sakām paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un kvalitatīvu skolēnu sagatavošanu mācību olimpiādēm!

1
03.11.2022 Rīgas pilsētas angļu valodas 52. olimpiāde 3.vieta  Šarlote Heniņa 11.klase Skolotāja Liena Ziemele-Miltiņa 
03.11.2022 Rīgas pilsētas angļu valodas 52. olimpiāde Atzinība  Andrievs Jēkabs Ostrovskis 11.klase Skolotāja Liena Ziemele-Miltiņa 
2
30.11.2022 Rīgas valstspilsētas bioloģijas  45. olimpiāde Atzinība Agate Aiše 9.klase Skolotāja Lauma Salmane
30.11.2022 Rīgas valstspilsētas bioloģijas  45. olimpiāde Atzinība Luīze Lipšāne 12.klase  Skolotāja Solvita Melne
30.11.2022 Rīgas valstspilsētas bioloģijas  45. olimpiāde Atzinība Eduards Teodors Mincis 12.klase Skolotāja Solvita Melne
3
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde 1.vieta Una Rukmane 9.klase Skolotājs Anrijs Dzenis
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde 2.vieta Emīlija Koemeca 9.klase Skolotājs Anrijs Dzenis
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde 3.vieta Kristiāna Pētersone 9.klase Skolotājs Anrijs Dzenis
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde 3.vieta Eduards Meļķisis 9.klase Skolotājs Anrijs Dzenis
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde 3.vieta Kārlis Mežgailis 12.klase Skolotājs Valdis Klišāns
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde Atzinība Natalia Kastaņino 9.klase Skolotājs Anrijs Dzenis
09.12.2022 Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiāde Atzinība Šarlote Heniņa 11.klase Skolotājs Valdis Klišāns
4


Sveicam skolēnu ar panākumiem mācību olimpiādēs 2021./2022. mācību gadā un sakām paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un kvalitatīvu skolēnu sagatavošanu mācību olimpiādēm!


Rīgas pilsētas angļu valodas 51. olimpiāde:
15.11.2021

1.vieta

Linda Keita Trepša

12. klase

Skolotāja:
    Jekaterina Aleksejenoka 

2.vieta

Evija Mālmane

12. klase

Skolotājas:
    Inga Linde,
    
Jekaterina Aleksejenoka

Atzinība

Alens Silvestrs Aizupietis

12. klase

Skolotājas:
    Inga Linde,
    Jekaterina Aleksejenoka


Rīgas valstspilsētas bioloģijas 44. olimpiāde:

25.11.2021

3.vieta

Alens Silvestrs Aizupietis

12. klase

Skolotāja:
  Solvita Melne
 

Atzinība

Aleksis Veide

9. klase

Skolotāja:
  Lauma Salmane

Atzinība

Emīlija Šēnberga

10.klase

Skolotāja:
  Lauma Salmane

Atzinība

Markuss Mālnieks

10.klase

Skolotāja:
  Lauma Salmane

 

Rīgas valstspilsētas vēstures 28. olimpiāde:
09.12.2021

2.vieta

Edvards Reksnis

9. klase

Skolotāja:
  Raimonda Grabe
 

3.vieta

Šarlote Heniņa Doroteja

10. klase

Skolotājs:
  Valdis Klišāns

 

Rīgas valstspilsētas filozofijas 6. olimpiāde:
16.12.2021

Atzinība

Evija Mālmane

12. klase

Skolotāja:
  Vineta Kantāne
 

 

Rīgas valstspilsētas krievu valodas 22. olimpiāde:
02.12.2021

1.vieta

Aleksandrs Gailītis

10. klase

Skolotāja:
  Elita Kruza
 

 

 

Rīgas valstspilsētas fizikas 72. olimpiāde:
25.01.2022

Atzinība

Ilgonis Pīrs

9. klase

Skolotājs:
  Anrijs Dzenis
 

Atzinība

Roberts Ozols

9. klase

Skolotājs:
  Anrijs Dzenis

 


Angļu valodas 51. olimpiādes 3.posmā - valsts olimpiādē:
04.02.202

Atzinība

Linda Keita Trepša

12. klase

Skolotāja:
    Jekaterina Aleksejenoka 




Valsts atklātā svešvalodu olimpiāde - spāņu valoda  10.-12.klasēm:
05.02.2022

1.vieta

Krista Valtere

12. klase

Skolotāja:
    Baiba Stoma

2.vieta

Alens Silvestrs Aizupietis

12. klase

Skolotāja:
    Baiba Stoma




 Bioloģijas valsts 44. olimpiādes rezultāti :
27.01.2022

Atzinība

Alens Silvestrs Aizupietis

12. klase

Skolotāja:
    Solvita Melne




 Rīgas valstspilsētas 48.latviešu valodas un literatūras olimpiādes  8.-9. klasēm rezultāti:
17.03.2022

2.vieta

Emīlija Koemeca

8. klase

Skolotāja:
    Elina Drozda



 Rīgas valstspilsētas 48.latviešu valodas un literatūras olimpiādes 11.-12. klasēm rezultāti:
12.04.2022

2.vieta

Elizabete Glegu

11. klase

Skolotāja:
    Paula Elizabete Sirmā

2. vieta


Miķelis Auškāps

12. klase

Skolotāja:
    Daiga Celmiņa


3.vieta

Luīze Lipšāne

11. klase

Skolotāja:
    Paula Elizabete Sirmā


Rīgas valstspilsētas matemātikas 51. olimpiādes 5.- 8. klasēm  rezultāti:
01.04.2022

2.vieta

Solvita Dūdiņa

5. klase

Skolotāja:
    Liene Gobiņa

2.vieta


Mārtiņš Pužulis

5. klase

Skolotāja:
    Daiga Medne

2.vieta

Gustavs Pumpurs

8. klase

Skolotāja:
    Agnese Apīne

3.vieta


Madara Elīza Zemture

6. klase

Skolotāja:
    Māra Laganovska


Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē 4., 6., 8. klasēm:
05.04. 2022

2.vieta

Aleksandrs Beķeris

4.klase

Skolotāja:
    Laura Dikidži

3.vieta

Nora Madara Krieviņa

 4.klases

Skolotāja:
    Laura Dikidži

Atzinība

Una Rukmane

8. klase

Skolotāja:
    Daiga Jarocka 

Atzinība

Gustavs Pumpurs

8. klase

Skolotājas:
    Daiga Jarocka


Latvijas 23. atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde "K.Skalbes pasaka "Kaķīša dzirnaviņas":
05.04. 2022

1.vieta

Gabriela Hehta

7. klase

Skolotāja:
    Mārīte Nagle 


2.vieta

Paula Marta Zvejniece

7.klase

Skolotāja:
    Mārīte Nagle 

3.vieta

Elīza Kronberga

5. klase

Skolotāja:
    Mārīte Nagle