Interešu izglītība

RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLA 2021./2022. mācību gadā

AICINA SKOLĒNUS PIEDALĪTIES DAŽĀDOS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅOS

 

  • TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “SKABARDZĒNI” pirmsskola - 12.klase (skolotājas Rūta Lauce un Baiba Miķelsone)
  • 1.klašu jauktais KORIS (skolotāja Katrīna Anna Mangule)
  • 2.-4.klašu MEITEŅU KORIS (skolotāja Katrīna Anna Mangule)
  • 5.-8.klašu MEITEŅU KORIS (skolotāja Ilze Jurjāne)
  • VIDUSSKOLAS JAUKTAIS KORIS “TEIKA” 9.-12.klasēm (skolotājs Anastasija Kildiša)
  • ORĶESTRIS (skolotājs Georgs Zujevs)
  • KERAMIKA 1. - 4. klasēm (skolotāja Signe Gertnere)
  • DIZAINA UN TEHNOLOĢIJU PULCIŅŠ 5. - 9. klasēm (skolotāja Mārīte Nagle)
  • ZĪMĒŠANAS UN GLEZNOŠANAS PULCIŅŠ (skolotāja Dace Vecozola)
  • VIZUĀLĀS MĀKSLAS PULCIŅŠ 5. - 12. klasēm (skolotāja Māra Staltmane)
  • TEĀTRA STUDIJA "Te-13" 9.-12.klasēm (skolotājs Henrijs Arājs)
  • SKATUVES DIZAINS 9.-12. klasēm (skolotāja Dace Vecozola)
  • ROBOTIKA 4.-6.klasēm (skolotājs Dagnija Bērztīse)

Lai pieteiktos dalībai kādā no interešu izglītības pulciņiem, dalībnieka vecākam vai aizbildnim jāaizpilda iesniegums (veidlapa pieejama pie pulciņa vadītāja) un aizpildīta iesnieguma veidlapa jāiesniedz pulciņa vadītājam/ai.


 

RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLĀ IR IESPĒJAMS APMEKLĒT ARĪ ŠĀDĀS NODARBĪBĀS:

  • TAEKVONDO cīņas māksla (skolotājs Jānis Pavītols, mob. tālr. 29452514)
  • JAUNSARDZE (jaunsargu instruktors Gunārs Strazdiņš, mob. tālr. 26024753)
  • ŠAHA SKOLA (skolotāja Vija Rožlapa, mob. tālr. 28612087)

RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLAS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS NODARBĪBU GRAFIKS

2021./2022. mācību gadam


Programmas

nosaukums

Pedagogs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

1.klašu koris

Katrīna Anna Mangule

12:20-13:00
Aktu zāle

11:40-12:20
Spoguļzāle
2.-4.klašu mietieņu koris Katrīna Anna Mangule 14:00-15:20
Spoguļzāle
Vidusskolas jauktais koris “Teika” Anastastija Kildiša 18:00-20:00
2-309

 

16:00-18:00
2-309
Orķestris Georgs Zujevs 19:00-22:00

 Aktu zāle

4.-8. klašu meiteņu koris

Ilze Jurjāne 7:45-9:20
Spoguļzāle

 

7:45-8:25
Spoguļzāle

Dizaina un tehnoloģiju pulciņš

Mārīte Nagle

 

14:10-15:00
(katru otro ned.)
MMK

15:30-16:50
MMK

12:10-14:00
MMK

Vizuālās mākslās pulciņš
5. – 12. klasēm

Māra Staltmane

15:50-17:20
2-308

15:30-17:00
1-414

Vizuālās mākslās pulciņš
3. – 6. klasēm

Dace Vecozola

 

12:30-16:30
2-308
Skatuves dizains Dace Vecozola 15:30-16:50
2-308

Teātra studija
Te-13
Henrijs Arājs 16:00-19:00
Aktu zāle

Keramika
1. – 4. klasēm

Signe Gertnere

13:00-15:00
1-050
12:10-16:00
1-050
Robotika

Dagnija Bērztīse

13:40-15:40
1-315

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
9.grupa

Rūta Lauce

17:30-18:15
Spoguļzāle
17:30-18:15
Spoguļzāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
8.grupa

Rūta Lauce

18:30-19:30
Spoguļzāle

18:30-19:30
Spoguļzāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
7. grupa

Rūta Lauce

14:45-15:45
Spoguļzāle 

14:45-15:45
Spoguļzāle 
 

Deju kolektīvs „Skabardzēni
6. grupa

Rūta Lauce
Baiba Miķelsone

14:00-15:00
Aktu zāle

 

14:00-15:00
Aktu zāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
5.grupa

Rūta Lauce

16:00-17:15
Spoguļzāle

 

16:00-17:15
Spoguļzāle

 

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
4.grupa

Rūta Lauce
Baiba Miķelsone

15:15-16:30
Aktu zāle

15:15-16:30
Aktu zāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
3.grupa

Rūta Lauce
Baiba Miķelsone

16:30-17:45
Aktu zāle

 16:30-17:45
Aktu zāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
2.grupa

Rūta Lauce
Baiba Miķelsone

17:10-18:35
Spoguļzāle,
Aktu zāle
17:10-18:35
Spoguļzāle,
Aktu zāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”
1.grupa

Rūta Lauce
Baiba Miķelsone

18:00-19:25
Spoguļzāle,
Aktu zāle

18:00-19:25
Spoguļzāle,
Aktu zāle 



































...

...

...

...

...


...