Aktualitātes

SkolaAktualitātes

Teikas "Tornādo" basketbolistu uzvara

"Ceturtdien, 16. janvārī, Rīgas Teikas vidusskolā Teikas ‘Tornādo’ basketbolisti izcīnījuši pārliecinošu uzvaru pār Pļavnieku ģimnāziju un turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā", ziņo VEF skolu superlīgas pārstāvji.

Vairāk
Paldies Comenius asistentūras programmai!

Pavasarī saņēmām priecīgu ziņu, ka pie mums, Rīgas Teikas vidusskolā, jau piekto reizi, strādās Comenius asistents. 2001.gadā Rīgas Teikas vidusskolā uzsāka darbu Roberto Agustino Meloni no Itālijas, šarmanti mācīdams skolēniem itāļu valodu, tad Nick Massey no Anglijas ar mīlestību un atdevi mācīja angļu valodu, darbu turpināja atkal itālis Marco Pallota, uzlabodams skolēnu zināšanas gan itāļu, gan angļu valodā, bet Daniels Klotzeks no Vācijas iesaistīja skolēnus teātra izrādēs. Bija interesanti uzzināt, ko gan mums piedāvās asistente Catharina Kleine no Vācijas, zinot, ka viņas pamatspecialitāte ir darbs ar bērniem ar speciālām vajadzībām.

Vairāk
Rūķu darbnīcas

Pirms Ziemassvētkiem mūsu sākumskolā spraigi norisinājās darbs Rūķu darbnīcās.

Vairāk
Mūsu skolas SMU panākumi

Mūsu skolas SMU (Skolēnu Mācību Uzņēmums) veiksmīgi piedalījās Swedbank (programmas stratēģiskais atbalstītājs Baltijas valstīs) un 14.decembrī pārstāvēja mūsu skolu Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgū Rīga Plaza.

Vairāk
Labdarības koncerts

11. decembra labdarības koncerts bija jau ceturtais labdarības pasākums, kurā šogad piedalījās mūsu skolas skolēni un skolotāji.

Vairāk
Vēlējumi skolai

Par godu skolas 60.gadadienai bibliotēkā ir izveidots plaukts „Mana grāmata Teikas vidusskolai”. Atsaucoties aicinājumam, daudzi skolai dāvināja kādu sev nozīmīgu un īpašu grāmatu kopā ar titullapā ierakstītu veltījumu  vai arī personisku stāstu.

Vairāk
Klašu gatavotās kūkas un citi apsveikumi

Par godu skolas 60 gadu jubilejai klases gatavoja kūkas vai citus apsveikumus.

Vairāk
Grāmata Teikai

Grāmata lasītāju uzrunā trīs dimensijās: „ Vakar, šodien, rīt...” Pagātnes atmiņās kavējas skolas skolotāji, uz šodienas skolu raugās skolas direktore, rītdienas tālēs skatās  mūsu nākotne- skolēni ...

Vairāk
Strēlnieki. Retrospekcija

Šogad iestudējums „ Strēlnieki. Retrospekcija” ( 2013) tapis, gaidot RTV 60 gadu jubileju un atskatoties uz šīs tradīcijas vēsturi, tāpēc uzvedumā iepludināti fragmenti no iepriekšējo gadu izrādēm, izmantoti teksti no I.Ziedoņa, M. Čaklā, M.Zālītes dzejas, skan I.Kalniņa, U. Stabulnieka  un R. Kaupera mūzika.

Vairāk
Mūsu skolēni viesojas Pēterburgā

No 11. līdz 13.oktobrim 8.-12.klašu skolēnu grupa viesojās Pēterburgā. Mācību ekskursiju organizēja Krievu valodas metodiskā komisija ( MK vadītāja Valija Paikena).

Vairāk
"Dzejas dienu 2013" noslēguma pasākums

"Dzejas dienu 2013" noslēguma pasākums notika 18. oktobrī skolas zālē, kurā tika pasniegtas Dzejas dienu balvas.

Vairāk
Sadarbības memorands

2013. gada 8. oktobrī plkst. 14:40 Rīgas Teikas vidusskolā tika parakstīts sadarbības memorands starp Rīgas Teikas vidusskolu un A/s "Latvijas valsts meži" vides izglītības programmā "Izzini mežu".

Vairāk
Dzejas dienu pasākums

17.oktobrī Rīgas Teikas vidusskolas Lielajā zālē notika Dzejas dienu pasākums sadarbībā ar 80.vidusskolu.

Vairāk
Putras diena

10. oktobrī tika atzīmēta Vispasaules putras diena!Devīze “Esi stiprs un drosmīgs kā Herkuless!”Mūsu skolā 10. oktobrī pie 3. - 4. klašu skolēniem 3. stundas laikā viesojās profesors Grauds ar saviem draugiem. Piedalījās arī Veselības ministre Ingrīda Circene.

Vairāk
10.sa klase apciemo „Turību”

Sadarbības līguma un karjeras dienas ietvaros Rīgas Teikas vidusskolas 10. sabiedrisko attiecību klase apciemoja Biznesa augstskolas „Turība” 1.kursa studentu lekciju par komunikāciju vadību.

Vairāk
"Profesiju sīrups"

Karjeras nedēļas ietvaros 2013. gada 9. oktobrī Rīgas Teikas vidusskolā notika Rīgas vispārizglītojošo skolu devīto klašu skolēnu konkurss "Profesiju sīrups". Pasākumu organizēja Rīgas Izglītības informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas Teikas vidusskolu.

Vairāk
Skolēnu ZPD tēmu izstrāde

Šī gada 8. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Rīgas Teikas vidusskolā notika skolēnu zinātniski pētniecisko darbu tēmu izstrāde sadarbībā ar A/S "Latvijas valsts meži" un MeKA - "Meža un koksnes pētniecības un attīstības institūts".

Vairāk
Sadarbības memorands

Otrdien, 2013. gada 8. oktobrī, plkst. 14:40 Rīgas Teikas vidusskolā tika parakstīts sadarbības memorands starp Rīgas Teikas vidusskolu un A/S "Latvijas valsts meži" vides izglītības programmā "Izzini mežu".

Vairāk
7.b klase viesojas Valsts zemes dienestā

27.septembrī mūsu skolas 7.b klases skolēni (audz. Daiga Udrase)  viesojās Valsts zemes dienesta RĪGAS REĢIONĀLAJĀ NODAĻĀ uz ATVĒRTO DURVJU DIENU .

Vairāk
Prieks par mūsējiem!

Prieks par mūsējiem! Latviešu uzbrucējs un Rīgas Teikas vidusskolas bijušais skolēns Zemgus Girgensons NHL sezonu uzsāks Bufalo „Sabres” sastāvā, apstiprinājis komandas galvenais treneris Rons Rolstons.

Vairāk
Olimpiskā diena

Skolā atbalstījām Olimpiskās dienas pasākumu.  Olimpiskās  dienas video  -  piedalās 5.klašu skolēni.

Vairāk
Skolā viesojas skolotāji no Grieķijas un Zviedrijas

Trešdien, 18.09., Comenius projekta ietvaros skolā viesojās skolotāji no Grieķijas un Zviedrijas. Ārzemju skolotāji aprunājās ar skolēniem, apskatīja skolu, kuru parādīja 12.a klases skolēni un angļu valodas skolotāja Liena Driba. Par mācīšanās problēmām skolā un kā tās mēs risinām  pastāstīja Vita Skramane.

Vairāk
Comenius programmas asistente no Vācijas strādās Rīgas Teikas vidusskolā

No š.g. 2.septembra līdz 31.decembrim Rīgas Teikas vidusskolā starptautisko projektu vadītājas Helēnas Briedes vadībā strādās Comenius programmas asistente Catharina Kleine no Vācijas- no Hamburgas. Asistentūras mērķis - padziļināt skolēnu zināšanas par Vāciju, tās kultūru un tradīcijām, strādāt ar skolēniem, kuri mācās vācu valodu un iesaistīties skolas sabiedriskā dzīvē.

Vairāk
Viesi no Grieķijas un Francijas Rīgas Teikas vidusskolā

Pavasarī mūsu skolā viesojās viesi no Grieķijas un Francijas.

Vairāk