Aktualitātes

SkolaAktualitātes

Adaptācijas diena

Rīgas Teikas vidusskolas 10-to klašu  adaptācijas diena! Kā vienmēr, izbraucam no pilsētas brīvā dabā, iepazīstamies, sadraudzējamies!

Vairāk
"U dance"

Deju skola "U dance"  aicina 1. - 6. klašu skolēnus apmeklēt interešu izglītības pulciņus.

Vairāk
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija

Aicinām visus interesentus piedalīties Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2020.

Vairāk
.

Pilns skolas  darba organizācijas apraksts http://www.rtv.lv/lv/skola/dokumenti/ 

Vairāk
"Start Strong 3+3"

Rīgas Teikas vidusskolas 11.SA klases skolnieces Katrīna Cīrule, Liene Skvarika un Katrīna Resne konkursā "Start Strong 3+3" izcīnija 2.vietu un nākamvasar dosies uz ASV!

Vairāk
"Radi Rotājot"

Panākumi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā - izstādē "Radi Rotājot"

Vairāk
Skolas formas

2020.gada 19.maija Skolas padomes sēdē, diskutējot par skolas tēla popularizēšanu, tika pieņemts lēmums, ka skolas vecāki turpinās sadarbību ar SIA "Hebe".

Vairāk
SVEICAM TEIKU!

Latvijā sastopamas 25 Teikas, kas savu vārda dienu svin šodien, 19. maijā. Mums ir viena mīļā TEIKA, kas visus tur kopā! Daudz laimes!

Vairāk
Teikas skolēni pavasara dārza darbos

Ziema, lai arī kāda tā bijusi, jau krietnu laiku atkāpjas un dod vietu pavasarim. Kā savus mazdārziņus izsapņojuši Teikas vidusskolas 4. klašu skolēni?

Vairāk
...

Vairāk
Māmiņdienu gaidot

Šonedēļ 1.c klase aktīvi gatavojās māmiņu sveikšanai.

Vairāk
Lepojamies!

Atzinības krusts  dibināts 1710.gadā  un atjaunots ar Valsts apbalvojumu likumu 2004.gadā. Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens - Godaprāta ļaudīm.  Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā.   Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2020. gada 23. aprīlī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri ilggadējo Rīgas Teikas vidusskolas direktori Ilonu Bergmani. Visa lielā Rīgas Teikas vidusskolas saime  lepojas un sirsnīgi sveic mūsu direktori ar pelnīto  augsto apbalvojumu!  

Vairāk
Teikas skolēni zīmē atkal!

Pavasara vēstneši - putni un to dziesmas ir klāt! Rīgas Teikas vidusskolas sākumskolas skolēni krietni pastrādājuši un varam kopīgi priecāties par tik jauku salidojumu!

Vairāk
Radošums attālināti

Keramikas pulciņa bērniem ir iespēja nezaudēt savu darbīgumu un radošumu. Skolotājas mudināti, bērni eksperimentē plašos mākslas laukos ar dažādiem materiāliem, lai rezultāts patiktu pašiem un priecētu citus.

Vairāk
Teika zied pavasarī!

Rīgas Teikas vidusskolas sākumskolas skolēni radījuši pavasari katrs savās mājās atsevišķi, tomēr visi kopā.

Vairāk
Mēs lepojamies!

4.b klases skolniece Rūta Grīnberga saņēmusi Kultūras ministrijas dejas apbalvojumu par sasniegumiem dejas mākslā.

Vairāk
Vērtēšana

Attālinātas mācīsanās laikā  ir izmaiņas arī vērtēšnas kārtībā.  Aicinām iepazīties ar šo infogrammu. 

Vairāk
Vidusskolēniem top jauns mācību temats par koksnes biorafinēšanu

Projekta “Skola 2030” ietvaros, sadarbojoties AS “Latvijas valsts meži”, LU Starpnozaru izglītības inovāciju centra (LU SIIC) un Koksnes ķīmijas institūta speciālistiem, šogad izstrādāti jauni mācību un metodiskie materiāli par koksnes biorafinēšanu, kas aprobēti Rīgas Teikas vidusskolā.

Vairāk
Pozitīvie stāsti attālinātajā mācību procesā

Attālinātais mācību process ir licis mums sakopot visu savu radošo enerģiju. Mācās skolēni, mācās skolotāji, mācību procesā dalību ņem vecāki un vecvecāki.

Vairāk
Teika zied...

Mūsu skolas dārzā jo koši saziedējušas pavasara puķes.

Vairāk
Esi piesardzīgs, rīkojies atbildīgi

Slimību kontroles un profilakses centra  ieteikumi  

Vairāk