Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) piedalās CITS BAZĀRS Rīgā un reģionos

ProjektiJAL

Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) piedalās CITS BAZĀRS Rīgā un reģionos

Cits bazārs ir vieta, kur skolēni nostiprina savas uzņēmējdarbības prasmes reālā vidē. Šī pieredze māca viņiem pieņemt lēmumus, plānot savu laiku, domāt stratēģiski un trenē komunikāciju.

Caur to jaunieši saņem mūsdienīgu izglītību. Atbalsts, ko ikviens apmeklētājs pauž, atnākot uz tirdziņu, sniedz milzīgu motivāciju jaunajiem uzņēmējiem savu izaugsmi turpināt!

 

Pašu radītas preces apmeklētājiem piedāvāja 270  labākie skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas.

 

Junior Achievement Latvia (JA Latvia)Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī Rīgas Teikas vidusskolu pārstāvēja 5 SMU-

 

Frucorium- Sintija Balta, Haralds Balts, Oto Bēcs, Miks Tillers. Sintija  bija arī labākā PITCH uzrunā par sava uzņēmuma produktu-mākslīgā āda un tās izstrādājumi, kas ražoti no augu izcelsmes produktiem.

https://youtu.be/cbxNNoMcSvc?si=J40Savk0vP_HmZt4

RestoRetro- Elza Krustiņa, Nora Ērgle, Madara Tupiņa. Produkts-lietotu/mazlietotu mēbeļu, interjera priekšmetu atjaunošana/uzlabošana!

TriDimensions- Karīna Bačkure, Elizabete Šmite. Produkts- piedāvā 3D printēšanas pakalpojumu, kas sevī ietver gan jau dizainiski gatavu detaļu printēšanu, gan individuālu pieeju, tiem klientiem, kuru detaļām vajadzīgi specifiski modelēti dizaini, kas citur vienkārši nav pieejami. Kā arī galvenā darbības zona balstās uz mašīnu un dažādu mehānisko detaļu, inženierijas detaļu izveidi, kā arī (nākotnē) radio vadāmu lidmodeļu izstrādi militāro jomu vajadzībām!

ZelpToys- Lote Tomsone, Juris Jankovskis, Pēteris Lūsis, Elizabete Vorkale. Produkts-ar pulti vadāmu mašīnīšu konstruktori!

Luminique- Eli Krista Miteniece, Mārcis Ūdris, Emīls Lazdāns, Artūrs Jurgensons. Produkts-LED gaismas dekorācija, ko iespējams nolikt uz kādas virsmas vai pieskrūvēt pie sienas!

Iepazīties ar SMU produktiem iespējams jalatvia.lv. SMU produktu katalogs pieejams ŠEIT.

CITS BAZĀRS pavasarī 2024 dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT.

Rīgas Teikas vidusskolas SMU tika izvirzīti un pretendēja uz vairākām nominācijām-

ar pilnu laureātu sarakstu var iepazīties šeit.

 

Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālajā pasākumā CITS BAZĀRS Aizkrauklē, Koprades telpās piedalījās -

SMU INVESTIFY  LATVIA- Liene Vasile, Dita Lasmane, Toms Sondors, Emīls Ūsiņš.

Produkts-aplikācija ar kuras palīdzību investoriem un mentoriem būtu vieglāk sazināties ar uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams padoms vai, kuriem ir laba biznesa ideja, bet trūkst finansējuma tās īstenošanai un

SMU TriDimensions.

 

Paldies skolēniem par uzņēmību!

Paldies Rūdolfam Rijkurim par iesaisti brīvprātīgajā darbā!

Paldies skolotājai Ivetai Skrastiņai par skolēnu sagatavošanu un Kristīnei Zelčai par atbalstu!