Jauno uzņēmēju dienas- GEN-E Latvia 2024

ProjektiJAL

Jauno uzņēmēju dienas- GEN-E Latvia 2024
Aizvadītas izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētās “Jauno uzņēmēju dienas 2024” jeb “GEN-E Latvia” skolēnu mācību uzņēmumu fināls, kurā piedalījās 20 labākie SMU Latvijā, starp tiem arī mūsus skolas SMU ,,Frucorium"-
Sintija Balta 11.c- SMU darbības laikā ieguvu ieskatu uzņēmuma veidošanā, attīstībā un tā tālākā virzīšanā. Es ļoti novērtēju gan JAL, gan arī skolas sniegto atbalstu-gan no vadības, gan arī skolotājas Ivetas Skrastiņas un karjeras konsultantes Kristīnes Zelčas puses. Tā kā mūsu SMU ,,Frucorium" biju atbildīga par mārketingu un sabiedriskajām attiecībām, tad attīstīju arī savas komunikācijas prasmes ne tikai ar komandas biedriem, bet arī mentoriem un klientiem. Attīstīju savu prasmi veidojot kvalitatīvus aprakstus pasākumiem, kuros piedalījāmies. Ieguvu daudz jaunus kontaktus, kuri man noderēs arī turpmāk. Izgāju cauri gan veiksmēm, gan neveiksmēm  reprezentējot mūsu SMU uz skatuves, runājot kameras priekšā, sniedzot intervijas. Beigās ieguvu balvu par veiksmīgu business pitch. Un šis ir tikai  sākums...
Haralds Balts 12.b- SMU programmas ietvaros ir iespēja piekļūt plašam resursu klāstam, taču vislielākais ieguvums no programmas ir kontakti, kurus tu iegūsti pa ceļam neatkarīgi no tā vai tie ir citu SMU pārstāvji, vai lielo uzņēmumu pārstāvji, vai nejauši garāmgājēji. No lietām, ko var iemācīties pašam darbojoties ar SMU ir vērts akcentēt laika plānošanas un komandas organizācijas spējas, kā arī medijpratību- gan veidojot savu saturu, gan izmantojot citus resursus.
Oto Bēcs 11.b- Mūsu SMU laikā es ieguvu iespēju attīstīt savas prezentēšanas prasmes, kā arī TechTrack programmas laikā man bija iespēja iegūt noderīgus padomus no dažādiem uzņēmējiem un vadītājiem. Kā arī man patika JAL pasākumi kā ,,Cits Bazārs" un ,,International Student Company Festival", kur es ieguvu jaunus kontaktus ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm.
Miks Tillers 11.a- Kad sākām SMU darbību, nevarēju pat aptvert, cik tālu šis ceļš aizvedīs. Ar katru nākamo pasākumu, kurā piedalījāmies ieguvām jaunas un vērtīgas zināšanas. Mans vērtīgākais ieguvums no šīs programmas ir tīklošanās, jo es ticu, ka cilvēki, kurus iepazinu caur SMU nākotnē darīs lielas lietas un ar viņiem varēs sadarboties. ieguvu arī priekšstatu kā strādā bizness. Neatkarīgi no gala rezultāta, tās pieredzes, ko ieguvu caur šo programmu ir tiešām vērtīgas un noderēs nākotnē. Es jau jūtos kā uzvarētājs par to, ko esam paveikuši šajā mācību gadā. Noteikti iesaku visiem skolēniem vismaz vienreiz dzīvē iziet cauri SMU pieredzei!
 SMU ,,Frucorium" ieguva LU simpātiju balvas un iespēju piedalīties Līderu programmas nometnē vasarā Ventspilī!
 
Jauno uzņēmēju dienas – “GEN – E Latvia 2024” 29. un 30. aprīlī norisinājās Jūrmalā.
SMU veikto vērtēja pieredzējusi uzņēmēju, profesionāļu un akadēmisko spēku komanda, kurā tika pārstāvēta Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, “Swedbank”, “Dienas mediji”, Patentu Valde, “iPhone Photography School”, “Lancman Bags” u.c.
 Valsts mēroga fināla dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT

 
*

Fotogalerija