Notikumu apskati

SkolaNotikumu apskati

Izteiksmīgās runas konkurss

12. oktobrī norisinājās 4.-9. klašu izteiksmīgās runas konkurss.

Vairāk
“Sadziedēšanās”

2020.gada 9.oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Teikas vidusskolas koncertzālē notika koru sadraudzības koncerts “Sadziedēšanās”.

Vairāk
Sporta laukuma atklāšana

8. oktobrī notika sporta laukuma svinīga pēcrenovācijas atklāšana.

Vairāk
Dzejas dienas 2020

Rīgas Teikas vidsskolā Dzejas dienās piedalās visas klašu grupas. 2020. gada Dzejas dienu moto Latvijā - "Dzeja dziedē!"

Vairāk
Dzejas dienas noslēgušās

5. oktobrī norisinājās Dzejas dienu noslēguma pasākums, kurā Rīgas Teikas vidusskolas 10.-12. klašu skolēni rādīja savu dzejas dienu priekšnesumu.

Vairāk
Skolotāju diena

2020.gada 2.oktobrī Rīgas Teikas vidusskolā tika svinēta Skolotāju diena.

Vairāk
“Dzejnieka skapis”

Dzejas dienu mēnesī, 2020.gada 30. septembrī, Rīgas Teikas vidusskolēni sacentās savā starpā ar saviem oriģināldarbu lasījumiem.

Vairāk
Dalība ārzemju apmaiņas programmās

2020.gada 24.septembrī norisinājās sarunas par dalību ārzemju apmaiņas programmās.

Vairāk
Olimpiskā diena skolā

Šodien, 24. septembrī, Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās Olimpiskā sporta diena, kurā piedalījās Rīgas Teikas vidusskolas piekto klašu skolēni.

Vairāk
Skolēnu parlaments

Skolēnu parlaments uzsācis darbu! Nākošnedēļ jau jaunais pasākums!

Vairāk
Mācīties ir stilīgi!

Šodien Rīgas Teikas vidusskolas 6. klases piedzīvoja citādāku mācību dienu. Jaunieši piedalījās Latvijas valsts mežu ekspedīcijā.

Vairāk
Adaptācijas diena

Rīgas Teikas vidusskolas 10-to klašu  adaptācijas diena! Kā vienmēr, izbraucam no pilsētas brīvā dabā, iepazīstamies, sadraudzējamies!

Vairāk
SVEICAM TEIKU!

Latvijā sastopamas 25 Teikas, kas savu vārda dienu svin šodien, 19. maijā. Mums ir viena mīļā TEIKA, kas visus tur kopā! Daudz laimes!

Vairāk
Teikas skolēni pavasara dārza darbos

Ziema, lai arī kāda tā bijusi, jau krietnu laiku atkāpjas un dod vietu pavasarim. Kā savus mazdārziņus izsapņojuši Teikas vidusskolas 4. klašu skolēni?

Vairāk
...

Vairāk
Māmiņdienu gaidot

Šonedēļ 1.c klase aktīvi gatavojās māmiņu sveikšanai.

Vairāk
Lepojamies!

Atzinības krusts  dibināts 1710.gadā  un atjaunots ar Valsts apbalvojumu likumu 2004.gadā. Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens - Godaprāta ļaudīm.  Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā.   Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2020. gada 23. aprīlī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri ilggadējo Rīgas Teikas vidusskolas direktori Ilonu Bergmani. Visa lielā Rīgas Teikas vidusskolas saime  lepojas un sirsnīgi sveic mūsu direktori ar pelnīto  augsto apbalvojumu!  

Vairāk
Teikas skolēni zīmē atkal!

Pavasara vēstneši - putni un to dziesmas ir klāt! Rīgas Teikas vidusskolas sākumskolas skolēni krietni pastrādājuši un varam kopīgi priecāties par tik jauku salidojumu!

Vairāk
Radošums attālināti

Keramikas pulciņa bērniem ir iespēja nezaudēt savu darbīgumu un radošumu. Skolotājas mudināti, bērni eksperimentē plašos mākslas laukos ar dažādiem materiāliem, lai rezultāts patiktu pašiem un priecētu citus.

Vairāk
Teika zied pavasarī!

Rīgas Teikas vidusskolas sākumskolas skolēni radījuši pavasari katrs savās mājās atsevišķi, tomēr visi kopā.

Vairāk
Mēs lepojamies!

4.b klases skolniece Rūta Grīnberga saņēmusi Kultūras ministrijas dejas apbalvojumu par sasniegumiem dejas mākslā.

Vairāk
Pozitīvie stāsti attālinātajā mācību procesā

Attālinātais mācību process ir licis mums sakopot visu savu radošo enerģiju. Mācās skolēni, mācās skolotāji, mācību procesā dalību ņem vecāki un vecvecāki.

Vairāk
Teika zied...

Mūsu skolas dārzā jo koši saziedējušas pavasara puķes.

Vairāk
ADF

28. Aerobikas un deju festivālā uzvaru gūst 11.SA klase!

Vairāk