Sabiedrisko attiecību klases apgūst pasākumu producēšanu

SkolaNotikumu apskati

Sabiedrisko attiecību klases apgūst pasākumu producēšanu
Sabiedrisko attiecību klases apgūst pasākumu producēšanu.


   
2021.gada 13.janvārī sadarbībā ar BA Turība attālināti norisinājās informatīva vieslekcija “Pasākumu producēšana”, kur Kristīne Tjarve, BA Turība Komunikācijas virziena pasniedzēja un profesionāle, kā arī pasākumu producente- ilggadīga praktiķe, pēc Rīgas Teikas vidusskolas Sabiedrisko attiecību programmas veidotājas Ivetas Skrastiņas lūguma 11.SA un 12.SA klašu skolēniem sīkāk izklāstīja darba pienākumus liela mēroga pasākumu producēšanā.

   

K.Tjarves pieredzes stāsti un praksē gūtās atziņas ir liels iedvesmas avots, kas ļauj skaidrāk saprast darba gaitu un ar to saistītās tēmas- pasākuma ietekme uz vidi, budžeta koncepts, sponsoru izvēle, pamatjautājumu uzdošana, lai būtu izdevies pasākums. Topošajiem sabiedrisko attiecību speciālistiem informācija par pasākumu organizēšanu, producēšanu allaž tiek uzskatīta par noderīgu un aktuālu. 

   

Liels paldies par sadarbību un pieredzes stāstiem pasākumu profesionālajai producentei-praktiķei  Kristīnei Tjarvei, BA Turība Komunikāciju zinātņu katedras vadītājai Janai Bunkus, ilggadējam partnerim BA Turība, kā arī Rīgas Teikas vidusskolas Sabiedrisko attiecību programmas vadītājai Ivetai Skrastiņai par iespēju piedalīties!

   

Ziņas autors- 12.SA klase