RTU Atvērto durvju diena

SkolaNotikumu apskati

RTU Atvērto durvju diena

RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa. Speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā ienac.rtu.lv katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem.

Pasākuma dienā, sākot no plkst. 13.00, ir paredzēti dažādi pusstundu ilgi vebināri, kuros varēs uzzināt, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā un fizikā, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi, kādas – RTU ārpusstudiju aktivitātes un ko nozīmē būt studentam RTU.

Uz jautājumiem, kā garšos nākotne un kas to veidos, interesenti varēs rast atbildes RTU Zinātnes inovāciju centra veidotajā karjeras stendā «Nākotnes pārtikas veidotāji», kur būs iespēja uzzināt inženierzinātņu lomu nākotnes pārtikas sistēmas veidošanā, pētniecības un inovāciju nozīmi jaunu produktu radīšanā, kā arī satikt jaunuzņēmējus, nozares vadošo uzņēmumu pārstāvjus, piedalīties izzinošās aktivitātēs un doties virtuālā ekskursijā.

Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties arī tie, kuri plāno studēt maģistrantūrā – viņiem būs iespēja uzzināt maģistrantūras programmu piedāvājumu, savukārt tie, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, varēs iegūt informāciju par nepilna laika studijām. Būs iespēja arī ielūkoties RTU reģionālo studiju un zinātnes centru un Rīgas Biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās.

Pasākumam iespējams reģistrēties platformā ienac.rtu.lv.