Jauktais koris “Teika” gūst uzvaru konkursā “Lai Skan!”

SkolaNotikumu apskati

Jauktais koris “Teika” gūst uzvaru konkursā “Lai Skan!”

Jauktais koris “Teika” gūst uzvaru konkursā “Lai Skan!”

   

2020. gada 29. februārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā norisinājās VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!”, kurā piedalījās Rīgas Teikas vidusskolas 5.- 9. klašu meiteņu koris un Rīgas Teikas vidusskolas jauktais koris “Teika”.

 

VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā “Lai skan!” piedalījās Rīgas Teikas vidusskolas 5.- 9. klašu meiteņu koris diriģentes Egijas Ungures vadībā, kā arī Rīgas Teikas vidusskolas jauktais koris “Teika” diriģenta Kārļa Riharda Ostrovska vadībā.

 

Abu koru dalība konkursā vainagojusies ar panākumiem. 5.- 9. klašu meiteņu koris guvis Sudraba diplomu, un jauktais koris “Teika” no visiem konkursa dalībniekiem saņēmis visaugstāko novērtējumu - “Lielo balvu”.

 

Katrs koris izpildīja trīs skaņdarbus, no kuriem viens bija tieši kāds no Jāzepa Vītola skaņdarbiem. Šī bija abu koru pati pirmā dalība koru konkursā Rīgas Teikas vidusskolas absolventu un diriģentu Kārļa Riharda Ostrovska un Egijas Ungures vadībā.

 

Ziņu veidoja 12.SA klase