"Dzejas dienu 2013" noslēguma pasākums

SkolaNotikumu apskati

"Dzejas dienu 2013" noslēguma pasākums

             Šogad Dzejas dienas mūsu skolā norisinājās par tēmu „Skola- es un tu”, akcentējot skolas 60 gadu jubileju. Pamatskolas jaunākajiem skolēniem bija uzdevums veidot  stāstījumu „Mana skolas soma”, savukārt 7.-9.klašu skolēniem- dzejoli-plakātu, kas raksturo skolu.

            Zīmīgi, kad līdz ar skolas dzimšanas dienu, šogad svētkus svin Dzejas dienu tradīcija vidusskolā, kas aizsākta pirms pieciem gadiem, veidojot dzejas video, kurā galvenā uzmanība veltīta dzejiskajam ietērpam.

            "Dzejas dienu 2013" noslēguma pasākums notika 18. oktobrī skolas zālē, kurā tika pasniegtas Dzejas dienu balvas.

            Kopumā tika iesniegti 30  dzejas video darbi, no kuriem 7 tika nominēti ar atzinību, bet 3  dzejas video saņēma Lielo balvu- ceļojošās karotes.

...

Atsauksmes no 18.oktobra pasākuma:

„Gan skolotāji, gan skolēni ļoti atzinīgi vērtē visu šo, ticu tam, ka ar laiku šis pasākums tikai augs gan kvalitātes ziņā, gan jauniešu izdomas ziņā (lai gan ir sajūta, ka visaugstākā pilotāža jau ir sasniegta). Bija prieks iesaistīties!”

 .....................................................................................................................................Paula Pērkone, 12.b klase