TechTrack inovāciju nometne & Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

ProjektiJAL

TechTrack inovāciju nometne & Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

TechTrack inovāciju nometne

Arvien pieaug skolēnu interese par tehnoloģiskām un inovatīvām idejām, iespējām tās īstenot skolēnu mācību uzņēmumu programmā, radot ne tikai prototipus, bet arī tirgum gatavus produktus.

Tādēļ arī šogad norisināsies #TechTrack programma, kuras atlasei, inovāciju un tehnoloģiju nometnei, pirmajā vērtēšanas kārtā izraudzītas 20 komandas.

Rīgas Teikas vidusskolu pārstāv- SMU Frucorium ar ideju-Mākslīgā āda, kas veidota no augu izcelsmes materiāliem &SMU ZelpToys ar ideju-Ar pulti un aplikāciju vadāmas mašīnas tiem, kam interesē STEM nozares un kuri vēlas sevi tajās izglītot ar praktisku projektu.

Inovāciju izglītības programma jeb #TechTrack ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas un praktiski uzsākt tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi.

Programmas ietvaros mācību gada laikā tiek organizētas inovāciju nometnes, digitālās pratības un e-komercijas semināri, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts skolēniem.

Lai iegūtu iespēju startēt programmā, skolēni piedalījās inovāciju nometnē, kas šogad norisinājās 15. - 16. novembrī.

 

Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš CITS BAZĀRS

Sestdien, 2. decembrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”.

Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvāja 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.

 

No Rīgas Teikas vidusskolas piedalījās 4 SMU-

Frucorium- Sintija Balta, Haralds Balts, Oto Bēcs, Miks Tillers, kuri saņēma godpilno nomināciju-“Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums”

RestoRetro- Elza Krustiņa, Nora Ērgle, Madara Tupiņa

Wrapper Prepper- Karīna Bačkure, Elizabete Šmite, Katrīna Krištobāne

ZelpToys- Lote Tomsone, Juris Jankovskis, Pēteris Lūsis, Elizabete Vorkale

 

Cits Bazārs ziemā dalībnieku saraksts pieejams ŠEIT

Iepazīstieties ar SMU produktiem www.jal.lv Katalogs pieejams ŠEIT.

 

Paldies skolotājai Ivetai Skrastiņai par skolēnu sagatavošanu, Kristīnei Zelčai un skolas attīstības biedrībai par atbalstu!

Fotogalerija