Rīgas Teikas vidusskolas 9. - 12. klašu skolēni piedalās LUNIVERSS studiju festivālā , apmeklē izstādi ,,SKOLA 2023" un RTU Karjeras dienu!

Karjeras izglītībaKarjeras izglītības pasākumi

Rīgas Teikas vidusskolas 9. - 12. klašu skolēni piedalās  LUNIVERSS studiju festivālā , apmeklē izstādi ,,SKOLA 2023" un RTU Karjeras dienu!

Skolēniem bija iespēja uzzināt par studiju iespējām Latvijas Universitātē (LU), iepazīt LU Akadēmisko centru, “pielaikot” dažādas studiju aktivitātes, konsultēties ar studentiem, mācībspēkiem un nozares ekspertiem, atpūsties kopā ar grupu “Citi zēni” un kopumā labi un noderīgi pavadīt laiku – to visu skolēniem piedāvāja LU studiju festivāls “LUniverss”, kas notika 3. un 4. martā LU Akadēmiskajā centrā- Dabas un Zinātņu mājā.

LU rektors Indriķis Muižnieks: “LU Akadēmiskais centrs aug un attīstās mūsu acu priekšā. Modernā studiju un zinātniskā darba vide dod iespēju iegūt Eiropas līmeņa izglītību un izveidot lielisku pamatu profesionālai vai akadēmiskai karjerai. Līdz ar Rakstu mājas būvniecības pabeigšanu, lielākā daļa LU studiju programmu piedāvājuma daudzveidības, LU universa, būs koncentrēta vienuviet, Akadēmiskajā centrā Torņakalnā.”

https://www.lu.lv/notikumi/diena/notikums/e/studiju-festivals-skoleniem-luniverss/

No 3. līdz 5. martam Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās izglītības izstāde ,,Skola 2023"- Latvijas nozīmīgākais notikums par izglītības iespējām, kas pulcēja jauniešus un piedāvāja plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs.

https://www.bt1.lv/skola/read.php?subid=12344

«Karjeras diena» norisinājās 17. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, pulcējot vairāk nekā 100 uzņēmumus no dažādām nozarēm. «Karjeras dienu» apmeklēja pēdējo klašu skolēni, lai gūtu ieskatu darba tirgū, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus, kā arī piedalītos izglītojošos pasākumos – diskusijās, iedvesmojošos semināros un «ātrajās» intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu.

https://www.rtu.lv/lv/studentuserviss/karjeras-centrs-ssc/karjeras-diena

Fotogalerija