11.SA klases skolēni veiksmīgi aizstāvējuši SMU

Karjeras izglītībaKarjeras izglītības pasākumi

11.SA klases skolēni veiksmīgi aizstāvējuši SMU

11.SA klases skolēni veiksmīgi aizstāvējuši SMU.

 

2021. gada 5.maijā skolēni prezentēja savus mācību uzņēmumus, pie kuriem strādājuši visu mācību gadu. Visi uzņēmumi ir apstiprināti no Junior Achievment Latvia puses, piedalījušies tirdziņos, tādējādi izpildījuši visus nosacījumus, lai veiksmīgi noslēgtu pirmo gadu, apgūstot uzņēmējdarbības pamatprincipus.
  

Savu veikumu prezentēja tādi skolēnu mācību uzņēmi kā: “DripDrops”, “Skins”, “Jaura”, “SiempreTeika”, “¿Kam?”, “SoxHub”, “NatureBloom”, “Velc un nemokies”, “Piededzini” komisijas klātbūtnē, kurā bija skolotāji : Ingrīda Priedīte, Kristīne Zelča, Iveta Skrastiņa, Anda Piģēna.
  

Šogad skolēnu idejas variēja no praktisku lietu izgatavošanas līdz mūzikas koncertu sniegšanai. Aizvien vairāk jaunieši mācību uzņēmumos cenšas radīt inovatīvas idejas un aktualizēt ‘Zero waste’ dzīvesveidu. 
  

Kā atzina Sabiedrisko attiecību programmas vadītāja Iveta Skrastiņa: "Katru gadu sabiedrisko attiecību programmas 11.SA klasei maijā notiek savu SMU projekta galā aizstāvēšana. Tas ir uzņēmumu darbības un kļūdu izvērtējums, atskats uz to, kā skolēni tika galā ar izaicinājumiem mārketingā, grāmatvedībā, sabiedriskajās attiecībās, kā sevi mācēja publiski prezentēt JAL un citos rīkotajos gadatirdziņos un aktivitātēs, kā šoreiz attālināti mācēja uzrunāt un sadarboties ar klientiem, pirmā pieredze uzņēmējdarbībā. Šogad līmenis bija ļoti augsts un komisiju ne reizi vien pārsteidza jauniešu idejas un ieguldījums biznesa darbībā. Varam lepoties ar Rīgas Teikas vidusskolas skolēnu SA klases paveikto!"