"Traumatisma profilakse"

SkolaNotikumu apskati

"Traumatisma profilakse"

Jau otro gadu Rīgas domes Labklājības departaments piedāvā interaktīvas nodarbības Rīgas vispārizglītojošo skolu 1. klašu skolēniem par tēmu: "Traumatisma profilakse".

 

21. oktobrī arī pie mūsu skolas 1. klašu skolēniem viesojās Lapsa Ašā un Vilks Apdomīgais, kuri izspēlēja dažādas bērniem aktuālas situācijas, kurās bērni visbiežāk gūst traumas, uzsverot pareizo jeb drošo un nedrošu rīcību katrā situācijā.

 

Nodarbības laikā tika stāstīts par drošu uzvedību uz ielas, drošu peldēšanos, šūpošanos, braukšanu ar velosipēdu vai skrituļslidām, lēkāšanu pa batutu, draudzīgām savstarpējām attiecībām un citām tēmām. Grāmatiņu var arī izdrukāt, atverot šo saiti http://www.veseligsridzinieks.lv/wp-content/uploads/2014/08/Traumatisma-profilakses-gramatina.pdf

 

Nodarbības noslēgumā katram bērnam tika uzdāvināta krāsojamā grāmatiņa ar nodarbības laikā pārrunātajām situācijām un dzejolīšiem, lai bērni ar skolotājiem vai mājās kopā ar vecākiem varētu vēlreiz pārrunāt redzēto un nostiprināt zināšanas par drošu uzvedību visdažādākajās situācijās.

 

Paldies Lapsai Ašajai un Vilkam Apdomīgajam par izglītojošo nodarbību Teikas skolēniem.