Pozitīvie stāsti attālinātajā mācību procesā

SkolaNotikumu apskati

Pozitīvie stāsti attālinātajā mācību procesā

Attālinātais mācību process ir licis mums sakopot visu savu radošo enerģiju. Mācās skolēni, mācās skolotāji, mācību procesā dalību ņem vecāki un vecvecāki.

Esam apkopojuši vairākus piemērus, kas apliecina, ka arī attālinātajā mācību procesā ir iespējams sasniegt labus rezultātus.

 

*Šajā situācijā, kad saistībā ar vīrusa izplatību bērniem ir jāmācās mājās patstāvīgi kopā ar vecākiem un vecvecākiem, pirmklasnieki neskumst, viņi iesaista savus mājiniekus mācību procesā.

Tā kā latviešu valodā nedēļas projekts bija iemācīties no galvas un iestudēt V. Plūdoņa dzejoli "Traucējums", Ričs Rudevičs no 1.c klases kā īsts aktieris un režisors uzveda savu izrādi.

Video==>

 

*Literatūras projekta darbs dzimtas koka izpētē. Autors: Zelma Krēgere, 9.b

Projekts==>

 

*Arī keramikas pulciņa (skolotāja Signe Gertnere) dalībniekiem attālinātais mācību process nav šķērslis radīt skaistus darbus!

  

Autors: Mariss Roops, 1.a .............................    ...............................          Autors: Monta Upeniece, 1.c

 

   

 Autors: Lizete Marta Dzalbe, 2.c......................    .......        ......................Autors: Madara Elīza Zemture, 4.b

 

Keramikas pulciņa bērni savos senāk taisītajos trauciņos fotografē Lieldienu olas. Šoreiz skolotājai tas prieks redzēt pielietojumu!

  

Autors: Māra Lazda, 1.c...................        ......................Autors: Marta Majevska, 2.b

 

*LIELDIENU OLU ZĪMĒJUMI VIZUĀLĀS MĀKSLAS STUNDĀS

 

Šūpojies Lieldienās,
Priecājies Lieldienās -
Par baltiem pūpoliem,
Par raibām oliņām.

 

Priecājamies par mūsu skolēnu radošumu, rūpību un prieku, radot svētku noskaņojumu katram savās mājās vizuālās mākslas stundās, darbojoties attālināti. Lai arī jūs priecē mūsu Teikas talantīgo skolēnu darbi! 

Vizuālās mākslas skolotājas Liene Binde un Māra Staltmane

 

*Video sveicienu Lieldienās sūta Katrīna Bukovska no 1.c klases (integrēts mājas darbs vizuālajā mākslā un latviešu valodā).

Video==>

 

Priecīgus visiem gada skaistākos Pavasara svētkus - Lieldienas!