Ēnu diena

SkolaNotikumu apskati

Ēnu diena

Šodien, 13.februārī Ēnu dienā, mūsu skolas skolēni ēno gan individuāli, gan kopā ar klasi. Klausās vecāku un citu profesiju pārstāvju stāstījumā par savas karjeras izvēli...
www.enudiena.lv

 

5. a klases ēnu diena

Ēnu dienā devāmies uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur sākumā bibliotēkas telpā -15+ veidojām kolāžas par savu nākotnes profesiju. Pārsvarā skolēni nākotnē vēlējās kļūt vai, viņuprāt, populārākās profesijas būs youtuberi, šefpavāri, dziedātāji, sportisti un biznesmeņi. Pēc kolāžas izveides veidojām diskusiju un īsi pastāstīja par savām koložām. 

 

Pēc tam devāmies stundu garā ekskursijā kopā ar gidu pa LNB, iepazināmies ar stāvu plānojumiem, atcerējāmies veco latu naudu, kas skolēniem ļoti patika, kā arī bibliotēkā atradām mazāko un lielāko grāmatu. Mums pat bija lieliska iespēja un tikām 12. stāvā, kur var redzēt visu Rīgu. Patiesībā šī ekskursija bija ļoti vērtīga un skolēni daudz ko uzzināja jaunu- pat visu nevar nosaukt. Iesaku apmeklēt un izmantot bibliotēkas zāles, lai varētu darboties, jo tur valda ļoti patīkama atmosfēra.

 

5.a kl.audz. Laura Akerblūma