Mācību procesa organizēšana no 11. janvāra

SkolaAktualitātes

Mācību procesa organizēšana no 11. janvāra

1.-4.klases līdz 22.janvārim ir brīvlaikā (tas tiek pagarināts par vēl 2 nedēļām, 1.klasēm paredzētais brīvlaiks februārī tiek atcelts), bet ar domu, ka mācību gads tiks pagarināts jūnijā. Cik daudz pagarinās, konkrēti šobrīd pateikt nevaru, ir dzirdēti masu medijos dažādi varianti, neko rakstiskā formātā kā noteikumus, vadlīnijas vai kā tamlīdzīgi skolas vēl nav saņēmušas. Kad būs precīzāka informācija, ziņosim.

5.,6.klases - no 11.janvāra atsāk mācības attālināti (pievienojoties 7.-12.klašu attālinātajam mācību procesam). Vai 5.,6.klasēm pagarinās mācību gadu vasarā, arī tā īsti vēl nav skaidrs, konkrētu norāžu šobrīd nav, ir dažādi izteikumi masu medijos. Tāpēc gaidīsim oficiālo informāciju.

Ir skaidrs, ka 5.-12.klase attālināti mācīsies līdz 22.janvārim. Kā notiks mācību process no 25.janvāra, vēl nav skaidrs. Viss esot atkarīgs no epidemioloģiskās situācijas valstī.

Ja situācija uzlabosies, ir iespējams, ka skolā ar 25.janvāri atgriežas 1.-4.klases, 9.,12.klases, bet nav skaidrs, vai tas būs pilnā apmērā klātienē.