LNMM interaktīvās nodarbības

ProjektiLatvijas skolas soma

LNMM interaktīvās nodarbības

30.oktobrī 8.b un 12.a klašu skolēni devās uz LNMM interaktīvajām nodarbībām gida pavadībā.

 

Skolēnu viedokļi par LNMM:

 

Muzeja apmeklējums bija superīgs, varbūt personīgi priekš manis nedaudz par īsu un vienkāršu, pusi no tā ko stāstīja jau zināju, tādēļ, gribējās nedaudz padziļinātāk un plašāk, bet visumā bija labi!

Iepriecināja tas, ka izgājām cauri visiem darbiem vēsturiskā secībā un neko daudz neizlaidām. Gide ieinteriģējoši stāstīja - bija interesanti klausīties un viegli koncentrēties.

P.S. Ļoooti gribētos šādu ekskursiju pa Rīgas biržas patstāvīgo ekspozīciju!

 

Man patika redzet un no jauna atcereties ka no ieksas izskatas muzejs, interesanti bija skatities uz gleznam, un nepatika tas ka gide runaja par daudz ko bezjedzigu un loti ilgi.

 

Šodien staigājot pa muzeju, un klausoties ko mums stāstīja es uzzināju daudz jaunus māksliniekus un redzēju dažādas, interesantas gleznas. Man patika apskatīt gleznas tuvumā un uzzināt jaunu informāciju par tēmām kas man patīk.

 

Man šodien muzeja apmeklējumā bija noderīgi uzzināt, kas aktuāls tagad ir veidojams vai zīmējams māksliniekiem. Interesanti bija uzzināt kā mainījās glezniecības  tehnikas. Vēlreiz pārliecinājos cik mākslas vide ir skaista.

 

Gides stastījums bija noderīgs, viņa skaidri sarunvalodā (vismaz paskaidrojot) vareja mums interesanti sniegt informaciju un ja dažas loetas ir palikusas atmiņā no gida stāstījuma, tad gids ir bijis labs !!

Muzeja izkārtojums bija saturīgs un tā hronoloģiskais iedalījums papildināja izpratni. Palika atmiņā Gustavs Klucis.

 

Man patika gides attieksme pret mums, viņas stāstījums par gleznām, par to vēsturi un to, kam cauri tās gājušas. Bija interesanta padomju laika izstāde, kurā uzzinaju jaunu par tā laika latviešu gleznotāju un citiem gleznotājiem.

 

Man patika, ka ekskursijas vadītāja stāstīja tikai galveno, bez ļoti gariem tekstiem, kas apniktu. Patika arī tas, ka mēs apskatījām mākslas darbus sākot ar senākajiem un beidzot ar jaunākajiem nevis jauktā secībā. Man visvarāk patika tieši dabas skatu gleznas.