19.oktobrī, pl. 12.00 10.-12.klasēm koncertlekcija "Ceļš uz Lielo skatuvi".

ProjektiLatvijas skolas soma

19.oktobrī, pl. 12.00 10.-12.klasēm koncertlekcija "Ceļš uz Lielo skatuvi".
19.oktobrī, pl. 12.00 10.-12.klasēm koncertlekcija "Ceļš uz Lielo skatuvi". Grupas "Citi zēni" līderi Roberts Memmēns un Dagnis Roziņš muzikālos priekšnesumos,  sarunās par mūziku, dzeju un izglītību, kultūras nozīmi mūsu ikdienā, koncertdzīves aizkulisēm un veiksmes stāstiem mūzikas vēsturē. Koncertlekcijas laikā skolēniem būs iespēja kopā ar mūziķiem radīt dziesmas un dziesmu vārdus.

12.a klase par koncertlekciju “Ceļš uz Lielo skatuvi”

/Vada mūziķi un dziedātāji Dagnis Roziņš un Roberts Memmēns /

Koncertlekcija bija izzinoša un tajā pat laikā atraktīva un pozitīva. Tā enerģija, ko deva Dagnis un Roberts no grupas “Citi zēni” ir fenomenāla.
Pēc pasākuma visu laiku gribējās dziedāt un enerģijas līmenis bija pacēlies. Ļoti patika, ka varēja arī ne tikai kaut ko jaunu uzzināt, bet arī padziedāt un vienkārši izbaudīt pasākumu!

Vakardienas lekcija man ļoti patika, jo bija iespējams ieskatīties nedaudz mūzikas vēsturē, kā arī man ļoti patīk viņu atdeve uz skatuves un dziesmas, kuras dziedāja.

11.b klase par koncertlekciju “Ceļš uz Lielo skatuvi”

/Vada mūziķi un dziedātāji Dagnis Roziņš un Roberts Memmēns /

Ļoti labi bija, kad par šo tēmu stāsta jaunie mūziķi, kuri īsā laikā, bet ar milzīgu darbu ir guvuši lielus panākumus- galvenās balvas uz Latvijas lielajām skatuvēm un izcīnījuši arī starptautisko atzinību- pārstāvot savu valsti uz starptautiskās lielās Eirovīzijas skatuves no grupas “Citi zēni”. Puiši darbojās ar lielu pārliecību un milzīgu atdevi- sniedza mums īstu baudījumu un jaunas zināšanas par dziesmu komponēšanu.