#UzdrīkstiesUzvarēt

ProjektiJAL

#UzdrīkstiesUzvarēt
16.novembrī starptautiskajā izstāžu centrā ,,Ķīpsala" notika  lielākā uzņēmējdarbības konferenceLatvijā #UzdrīkstiesUzvarēt.
Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā dalījās spilgtākie Latvijas uzņēmēji un mākslinieki.

No Rīgas Teikas vidusskolas konferenci apmeklēja 11. klašu Uzņēmējdarbības pamati kursa skolēni un JAL programmu koordinatore Kristīne Zelča.

Pasākuma vadītājas lomā- mūsu bijusī skolniece Beāte Bērziņa

Jauniešus vienā no stāstiem iedvesmoja  mūsu skolas absolvents Edgars Vecozoliņš (Beetroot Lab)#Uzdrīksties spēlēties ar pasaules zvaigznēm.,,Sapnis par darbu paliek tikai sapnis, ja Tu neko nedari"

Visi tik dažādi, bet tomēr savējie!


Šī gada uzņēmējdarbības konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt tika runāts par panākumiem biznesā un iespējām metaversā. Metaverss ir fiziskās, virtuālās un papildinātās realitātes sajaukums. Jauna paralēla kibertelpa, kurā satiekas digitālā un reālā pasaule. Metaversa vienīgās robežas ir mūsu iztēle un spēja īstenot iecerēto. Kas sācies kā izklaide, ātri vien kļūst par jaunu biznesa iespēju, tiem, kas gatavi spert soli nezināmajā un atklāt jaunās realitātes sniegtās iespējas.