TechTrack programmas apbalvošanas uzvarētāji

ProjektiJAL

TechTrack programmas apbalvošanas uzvarētāji

TechTrack programmas apbalvošanas uzvarētāji-

Gada labākais tehnoloģiju SMU FRUCORIUM- Sintija Balta 11.c, Oto Bēcs 11.b, Miks Tillers 11.a, Haralds Balts 12.b!

 

Inovācijām ir vajadzīga pareizā vide un cilvēki. Lai ieviestu jauninājumus, nevar būt tuvredzīgs un meklēt pēc iespējas lielāku peļņu šodien. Ir jāspēj saglabāt skatu uz lielāku mērķi - pasauli, kas nekad nebūs tāda pati pēc šī jauninājuma ieviešanas.

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) un Printful otro gadu organizē augstas pievienotās vērtības produktu programmu skolēnu mācību uzņēmumiem, kā ietvaros komandas, kam ir liels redzējums un kas ir gatavas mainīt pasauli, gūs dažādas atbalsta iespējas.

 

“TechTrack” nav tikai parasta inovāciju programma; tā ir platforma, kas skolēnos iededz radošuma un uzņēmējdarbības dzirksti. Tas ir izmēģinājumu laukums, kur lieli sapņi sastopas ar praktiskiem risinājumiem.

 

“TechTrack” ir domāts drosmīgajiem, vizionāriem un nākotnes pārmaiņu veidotājiem. Skolēni, kas piedalās “TechTrack”, nemeklē tikai vērtējumu vai sertifikātu, viņi vēlas reāli ietekmēt situāciju lielākos mērogos. Tie ir jaunieši, kuri uzdrošinās sapņot par lieliem mērķiem, nebaidās no neveiksmēm un saprot, ka inovācija ir vairāk nekā tikai peļņa – tā ir nākotnes veidošana.

 

SMU FRUCORIUM ieguva vērtīgas balvas SMU attīstībai -500 Euro naudas balvu produkta attīstībai un 1000 Euro no Dienas medijiem reklāmas ievietošanai.

 

Paldies uzņēmējdarbības pamati skolotājai Ivetai Skrastiņai par vērtīgiem padomiem un atbalstu!

*

Fotogalerija