SMU pasākums Cits Bazārs pavasarī tirdzniecības centrā Domina Shopping

ProjektiJAL

SMU pasākums Cits Bazārs pavasarī tirdzniecības centrā Domina Shopping

Priecājamies par mūsu skolas jauno uzņēmēju attīstību un dalību dažādos ārpus skolas pasākumos. #CitsBazārs pavasarī skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņā piedalījās 3 mūsu skolas uzņēmumi – Soilnetic (viedā augu laistīšanas sistēma), Catch Up (spēle brīvā laika pavadīšanai), OffShake (Elektriskas šeikerpudeles sportistiem).

 

Paši skolēni ļoti augstu vērtē šo iespēju un guvuši vairākas vērtīgas atziņas:

 

SMU “Soilnetic”: “Šis noteikti bija liels pasākums, tas atņēma visu mūsu enerģiju, tomēr satiekot mūsu nākotnes potenciālos klientus, runājot ar cilvēkiem, kuri ir veiksmīgi uzņēmēji, mēs ieguvām lielu pieredzi un gribasspēku attīstīt un turpināt mūsu produktu. Bija prieks piedalīties šajā pasākumā, un ar nepacietību gaidām nākamo reizi.” @Rūdolfs Rijkuris @Kristena Norveža @Roberts Eriņš @Kārlis Čīka

 

SMU “Catch Up”: “Piedalīšanās “Cits Bazārs” tirdziņā tiešām bija vērtīga pieredze. Šajā pasākumā mūsu mērķis bija reklamēt savu produktu, dalot vizītkartes, stāstot cilvēkiem produkta ideju un aicinot izmēģināt spēli.

Interesentu bija ļoti daudz, kā arī daudziem cilvēkiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem - bija vēlme izmēģināt spēli. Viena no vērtīgākajām atziņām, ko ieguvām, noteikti bija mērķauditorijas izmaiņa, proti, vairāk koncentrēties uz cilvēkiem vecuma posmā 20+, nevis 15+. Sapratām arī to, ka daudziem, it sevišķi, žūrijai vairāk interesē produkti, kas ir dabai draudzīgi, proti, izmantoti ekoloģiski un dabīgi produkti, tāpēc sapratām, ka arī mūsu produkta dizains būtu jāizmaina, tas ir, jākrāso ar dabīgām koka eļļas krāsām. Kopumā mēs noteikti varam sacīt, ka pasākums bija izdevies un savu mērķi mēs sasniedzām!”

@Agnija Birzkope @Elīza Knikste @Marta Krieva @Paula Lea Luce

 

SMU “OffShake”: “Mēs ieguvām profesionāļu ieteikumus, kā arī saikni ar potenciālajiem pircējiem. Pasākuma laikā guvām ieteikumus kā tālāk organizēt mārketingu, produkta popularizāciju, tirgus analīzi un kā darboties ar konkurentiem. Kopumā pasākums deva mums iespaidu, kā arī kopējo izpratni par to kā darbojas citi SMU uzņēmumi.” @Filips Frankēvics @Gustavs Pundiņš @Kārlis Veinbergs @Miks Leitāns

 

Paldies skolotājām @Sintija Kristīne Pilsuma, @Kristīne Zelča par atbalstu!

Fotogalerija