Junior Achievement Latvia līderu programmas dalībnieki

ProjektiJAL

Junior Achievement Latvia līderu programmas dalībnieki

īderu programma ir nodarbību cikls – meistarklases, atbalsta tikšanās un vasaras nometne «Junior Achievement Unlocked», kuru laikā tiek apgūta projektu vadība, laika plānošana, saviesīga sarunu māksla, mediju treniņš, uzņēmējdarbības veidošanas pamati u.c. prasmes. Viena mācību gada laikā Līderu programmas dalībnieki ciešā sadarbībā ar mentoru un kouču īsteno savu projekta ideju, lai pilnībā apzinātu un nākotnē īstenotu savu līdera potenciālu.

 

 

Rūdolfs Rijkuris- 2023. gada Līderu programmas absolvents

Junior Achievement Latvia organizētā līderu programma ir unikāla pieredze ikvienam jaunietiem, kurš vēlas attīstīt savu līdera potenciālu. Līderu programmas laikā man bija iespēja piedalīties vairākās meistarklasēs par saviesīgām sarunām, lietišķo etiķeti, projektu vadību, mediju treniņš, dalība tiešsaistes debatēs un iespēja piedalīties tiešsaistes diskusijā prezidenta pilī kopā ar Valsts Prezidentu Edgaru Rinkēviču. Programmas laikā bija arī jāpiedalās Junior Achievement Unlocked nometnē, kuras laikā tika apgūtas vairākas prasmes un īstenots komandā izstrādāts projekts. Programmas laikā ir jārealizē 2 projekti - individuālais un sociālais. Mans individuālais projekts bija mobilā lietotne, lai uzlabotu jauniešu mentālo veselību, un sociālais projekts, kas tika izstrādāts kopā ar pārējiem līderiem bija “Atver omei pasauli” jeb senjoru apmācības digitālo rīku izmantošanā. Kopumā līderu programmu uzskatu kā nenovērtējamu pieredzi un zināšanas, kas man palīdzēs gan turpmākajā dzīvē, gan arī karjerā. Paldies mentorei Evai Fadejevai - RIX Technologies valdes priekšsēdētāja un koučam - Kristīnei Vanagai.

 

Roberts Andris Eriņš- GEN-E 2023 Līderis Eiropā

TIku nominēts, par īpašu līderību komandas darbā. Šis nebija visvieglākais darbs, bet SMU “Soilnetic” sasniedza iecerētos mērķus un arī turpmāk tika pilnviedots. Eiropas līmenī, Turcijā GEN-E 2023, tiku nominēts par līderi, caur vairākiem “testējumiem”, kurus pasākuma laikā man izvirzija žūrija. Arī šājā reizē bija jāpiestrādā, bet beigās tika izvēlēti 8 Jaunieši no Eiropas, kuri spēja būt visspēcīgākie līderi. Lielu paldies vēlos teikt mūsu Skolotājai/ Mentoram/ Atbalstam- SIntijai Kristīnei Pilsumai. Bez jums, mēs nebūtu spīdējuši tik spoži. Pateicību arī vēlos izteikt mentorei Kristīnei Zelčai, kura vienmēr bija blakām, kad nezinājām kā pareizāk rīkoties. Protams bez JAL, mēs nebūtu pat iedomājušies par SMU startēšanu. Paldies manai ģimenei, kuri ļāva man pilnveidoties, arī momentos kad nekas negāja “pēc plāna”. Pateicība arī Pēterim Kaļvam, kurš sākotnēji atbalstīja projekta tapšanu.

 

Dāvis Melnis- 2024. gada Līderu programmas absolvents
bla bla bla

Fotogalerija