"Ziemassvētki Eiropā"

ProjektieTwinning

"Ziemassvētki Eiropā"

2014.g. novembrī un decembrī RTV skolēni, kuri mācās vācu valodu, kopā ar skolēniem no Somijas, Polijas, Slovākijas un Čehijas piedalījās eTwinning projektā "Ziemassvētki Eiropā". Starptautiskā projekta vadītāja - RTV vācu valodas skolotāja Helēna Briede.

Padziļinot savas zināšanas vācu valodā, skolēni, izmantojot inovatīvas mācību metodes, veidoja inovatīvus uzdevumus, spēles, radošas krustvārdu mīklas, prezentācijas, filmēja filmas par Ziemassvētku tradīcijām ģimenē, skolā, Rīgā, Latvijā, cepa piparkūkas, aprakstot receptes un darba procesu, dziedāja Ziemassvētku dziesmas, veidoja apsveikuma kartiņas draugiem ārzemēs, nosūtot tās pa pastu.

Svarīgu lomu projekta darbā spēlēja sazināšanās vācu valodā, inovatīvu materiālu izstrāde, materiālu apmaiņa, IKT pielietošana un citu valstu Ziemassvētku tradīciju izzināšana. Projekta darbs tika saistīts ar citiem mācību priekšmetiem - matemātiku, dabas zinībām, informātiku, mākslu un mūziku.

Par to, ka skolēniem projekti patīk un tie ir vajadzīgi, liecina skolēnu jautājums vācu valodas skolotājai uzreiz pēc brīvlaika. "Skolotāj, kad mums būs nākošais projekts?"

 

Sertifikāts==>

Skolotāja sertifikāts==>

Skolēna sertifikāts==>