COMENIUS-Regio

ProjektiComenius

COMENIUS-Regio

Nedēļā no 9. līdz 13. februārim Rīgā darba vizītē ieradās COMENIUS-Regio projekta „Veiksmīgas skolu darbības sekmēšana Leipcigā un Rīgā: skolas neapmeklētības prevencija” partneri no Leipcigas. Šajā reizē vizītes mērķis bija dalīties pieredzē par karjeras izglītības veicināšanas jautājumiem un iespējām katrā projekta dalībvalstu institūcijā.

11.februārī, kad Latvijā bija „Ēnu diena”, mūsu skolas darbu ēnoja sadarbības partneris Uwe Hempel, Leipcigas 16.vidusskolas direktors. Rīgas Teikas vidusskolas direktore Ilona Bergmane stāstīja par skolas administratīvo un ikdienas darbu, kā arī skolēnu kavējumu uzskaites iespējām elektroniskajā e-klases žurnālā.

Lai vērotu skolas ikdienas darbu, Uwe Hempel viesojās 4.b klasē, kur „Ēnu dienas” ietvaros bija organizēta nodarbība „Kā pilsēta mūs uzrunā”, par ielu plāksnīšu informatīvo nozīmi un arhitektūras nozīmi pilsētbūvē, ko vadīja prof. Inta Rozenvalde. Savukārt karjeras virzības un izvēles nodarbību „Karjeras paklājs” 6.b klases bērniem vadīja skolas karjeras konsultante Daiga Udrase.

Vizītes laikā tika turpināts darbs pie projekta bukleta izveides un konferences organizēšanas jautājumiem, kas notiks Rīgā, 2015. gada maijā, kad projekts tiks noslēgts.