Kāpēc tērpu demonstrētāji nesmaida?

Karjeras izglītībaKarjeras izglītības pasākumi

Kāpēc tērpu demonstrētāji nesmaida?

6.b, 7.b un 8.a  klašu skolēni aktīvi iesaistijās  un piedalījās  karjeras izglītības nodarbībā “Modes un stila pasaules profesijas un kāpēc zināšanas šajā jomā ir nepieciešamas jebkurai profesijai”.

Skolēni ieguva informāciju par “Gints Bude modes nams Tērpu demonstrētāju studijas “Rīgas domes licencētās interešu izglītības programmas nozīmi profesionālajā karjerā - modes dizainers, kostīmu mākslinieks, stilists, tērpu demonstrētājs, meikapa speciālists, reklāma, mārketings, foto, kino, teātris, sabiedriskās attiecības, audiovizuālie mediji u.c.

Uzzināja, kas ir mode, stils, lietisķā apgērba etiķete, fotosesija, defilē, modes mediji, kāpēc tērpu demonstrētāji nesmaida?

Skolēniem bija iespēja savas prasmes pielietot arī praktiski. Īpaši priecēja 8.a klases zēnu zināšanas un  iesaiste diskusijās, kā arī 6. b klases zēnu apzinīgums gatavojoties praktiskajai nodarbībai!

Nodarbību vadīja -Dainis Bērziņš, interešu izglītības pedagogs,  Gints Bude modes nams Tērpu demonstrētāju studijas direktors, Biznesa augstskolas TURĪBA lektors, Rīgas 40. un 47 vsk. teātra mākslas pedagogs, RIMC pieaugušo izglītības kursu lektors.