Otrdiena, 2019. gada 15. oktobris
Eda, Hedviga, Helvijs
Laiks: 01:34
Nākamais zvans: 7:45


Meklēt
 




Zvani
0. stunda
1. stunda
2. stunda
3. stunda
4. stunda
5. stunda
6. stunda
7. stunda
8. stunda
9. stunda
7:45
8:30
9:20
10:10
11:00
11:50
12:40
13:30
14:20
15.05
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
8:25
9:10
10:00
10:50
11:40
12:30
13:20
14:10
15:00
15:45





RTV video YouTube vietnē





Skolas himna
Skolas himna:  
Notis (PDF)  |  Teksts (PDF)



Sadarbība




Interešu izglītība

Interešu izglītība


RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLA 2019./2020. mācību gadā

AICINA SKOLĒNUS PIEDALĪTIES DAŽĀDOS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅOS


  • TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “SKABARDZĒNI” (skolotājas Rūta Lauce un Baiba Miķelsone)
  • 2. - 4. klašu KORIS (1.klašu koris kā fakultatīvā nodarbība) (skolotāja Sanita Jaudzema)
  • ZĒNU KORIS (skolotāja Sanita Jaudzema)
  • MEITEŅU KORIS 5. - 9. klasēm (skolotāja Egija Ungure)
  • VIDUSSKOLAS JAUKTAIS KORIS “TEIKA” (skolotājs Kārlis Ostrovskis)
  • ORĶESTRIS (skolotājs Kārlis Ostrovskis)
  • KERAMIKA 1. - 4. klasēm (skolotāja Signe Gertnere)
  • DIZAINA, TEHNOLOĢIJU UN PROGRAMVADĀMO IERĪČU PULCIŅŠ 5. - 9. klasēm (skolotājs Pēteris Kaļva)
  • TEKSTILMĀKSLAS PULCIŅŠ 5. - 9. klasēm (skolotāja Mārīte Nagle)
  • 1. - 2. klašu VOKĀLAIS ANSAMBLIS (skolotāja Agita Galzona)
  • ZĪMĒŠANAS UN GLEZNOŠANAS PULCIŅŠ 3. - 6. klasēm (skolotāja Dace Vecozola)
  • VIZUĀLĀS MĀKSLAS PULCIŅŠ 5. - 12. klasēm (skolotāja Māra Staltmane)
  • TEĀTRA STUDIJA "Te-13" 9. - 12. klasēm (skolotājs Edgars Niklasons)
  • SKATUVES DIZAINS 9.-12. klasēm (skolotāja Dace Vecozola)
  • ROBOTIKA 5.-9.klasēm (skolotājs Jānis Pētersons)



Lai pieteiktos dalībai kādā no interešu izglītības pulciņiem, dalībnieka vecākam vai aizbildnim jāaizpilda iesniegums (veidlapa pieejama pie pulciņa vadītāja) un aizpildīta iesnieguma veidlapa jāiesniedz pulciņa vadītājam/ai.



RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLĀ IR IESPĒJAMS APMEKLĒT ARĪ ŠĀDĀS NODARBĪBĀS:

  • TAEKVONDO cīņas māksla (skolotājs Jānis Pavītols, mob. tālr. 29452514)
  • “U DANCE” sporta deju un ritmikas nodarbības (skolotājs Uldis Tomass Šimens, mob. tālr. 20222221)
  • JAUNSARDZE (jaunsargu instruktors Gunārs Strazdiņš, mob. tālr. 26024753)
  • KUSTĪBU LAUKS (skolotājs Andris Rupais, mob. tālr. 29454455)
  • ŠAHA SKOLA (skolotāja Vija Rožlapa, mob. tālr. 28612087)

RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLAS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS NODARBĪBU GRAFIKS

2019./2020. mācību gadam


Programmas

nosaukums

Pedagogs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

2. – 4. klašu koris

Sanita Jaudzema

13:30-14:10

2-309

13:30-14:10

2-309


Zēnu koris

Sanita Jaudzema


8:00-9:10

Aktu zāle

7:45-8:25

2-309

1. – 2. klašu ansamblis

Agita Galzona

13:30-14:10

Spoguļzāle

7:45-8:25

3-106

Vidusskolas jauktais koris “Teika” Kārlis Ostrovskis

16:00-18:00

2-309

16:00-18:00

2-309
Orķestris Kārlis Ostrovskis

18:30-21:30

Aktu zāle


5.-9. klašu meiteņu koris

Egija Ungure

8:00-9:10

Spoguļzāle

7:45-8:25
Spoguļzāle

Tekstilmākslas pulciņš

Mārīte Nagle

15:50-17:00

MMK

12:40-15:00

MMK

Restaurācija, mājturība un tehnoloģijas

Pēteris Kaļva


14:20-15:45

ZMK


Vizuālās mākslās pulciņš

5. – 12. klasēm

Māra Staltmane

14:20-16:30

2-308


14:20-16:30

2-308

Vizuālās mākslās pulciņš

3. – 6. klasēm

Dace Vecozola



12:40-15:00

2-303


12:40-15:00

2-303

Skatuves dizains

Dace Vecozola





16:00-17:30

Spoguļzāle

Keramika

1. – 4. klasēm

Signe Gertnere



12:30-15:00

1-050

12:30-15:00

1-050

Teātra studija Te-13

Edgars Niklasons


18:30-20:30

Aktu zāle (zemskatuve)

16:00-18:00

Spoguļzāle

Robotika

Jānis Pētersons




15:45-17:45

1-315

Deju kolektīvs „Skabardzēni”

8.grupa

Rūta Lauce

17:30-18:30

Spoguļzāle


17:30-18:30

Spoguļzāle



Deju kolektīvs „Skabardzēni”

7.grupa

Rūta Lauce

18:30-19:30

Spoguļzāle

18:30-19:30

Spoguļzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

6.grupa

Rūta Lauce

16:30-17:30

Spoguļzāle

16:30-17:30

Spoguļzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

5.grupa

Rūta Lauce

17:30-18:30

Spoguļzāle


17:30-18:30

Spoguļzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

4.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


14:25-15:30

Koncertzāle

14:25-15:30

Koncertzāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”

3.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


15:10-16:30

Spoguļzāle/Aktu zāle


15:10-16:30

Spoguļzāle/Aktu zāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

2.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone

16:00-17:25

Spoguļzāle/Aktu zāle

16:00-17:25

Spoguļzāle/Aktu zāle

Deju kolektīvs „Skabardzēni”

1.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone

17:00-19:10

Spoguļzāle/Aktu zāle

17:00-19:10

Spoguļzāle/Aktu zāle


































































U dance studio - pirmdiena/trešdiena 14:20-15:45

Taekvondo - pirmdiena/trešdiena/piektdiena 16:00-18:30

Jaunsardze - trešdienās no 16:00







Aizkraukles iela 14, Rīga, LV-1006
Tālr.: 67474065
E-pasts: rtvs@riga.lv
Twitter: https://twitter.com/Teikas_vsk
Karte
© 2019 Rīgas Teikas vidusskola.