Sestdiena, 2018. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
Laiks: 04:47
Nākamais zvans: 7:45
Skolas 65 gadu jubilejas salidojums 2018.gada 23.novembrī.       Skolas 65 gadu jubilejas salidojums 2018.gada 23.novembrī.


Meklēt
 




Zvani
0. stunda
1. stunda
2. stunda
3. stunda
4. stunda
5. stunda
6. stunda
7. stunda
8. stunda
9. stunda
7:45
8:30
9:20
10:10
11:00
11:50
12:40
13:30
14:20
15.05
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
8:25
9:10
10:00
10:50
11:40
12:30
13:20
14:10
15:00
15:45



Lino ziņojumu dēlis

RTV video YouTube vietnē





Skolas himna
Skolas himna:  
Notis (PDF)  |  Teksts (PDF)



Sadarbība




Interešu izglītība

Par skoluInterešu izglītība


RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLA 2017./2018. mācību gadā

AICINA SKOLĒNUS PIEDALĪTIES DAŽĀDOS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅOS


  • TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS “SKABARDZĒNI” (skolotājas Rūta Lauce un Baiba Miķelsone)
  • 2. - 4. klašu KORIS (1.klašu koris kā fakultatīvā nodarbība) (skolotāja Sanita Jaudzema)
  • ZĒNU KORIS (skolotāja Sanita Jaudzema)
  • MEITEŅU KORIS 5. - 9. klasēm (skolotājs Kārlis Ostrovskis)
  • VIDUSSKOLAS JAUKTAIS KORIS “TEIKA” (skolotājs Kārlis Ostrovskis)
  • KERAMIKA 1. - 4. klasēm (skolotāja Signe Gertnere)
  • RESTAURĀCIJAS, MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU PULCIŅŠ 5. - 9. klasēm (skolotājs Pēteris Kaļva)
  • TEKSTILMĀKSLAS PULCIŅŠ 5. - 9. klasēm (skolotāja Mārīte Nagle)
  • 1. - 2. klašu VOKĀLAIS ANSAMBLIS (skolotāja Zane Šķēle)
  • 3. - 4. klašu VOKĀLAIS ANSAMBLIS (skolotāja Zane Šķēle)
  • VIZUĀLĀS MĀKSLAS PULCIŅŠ 3. - 6. klasēm (skolotāja Dace Vecozola)
  • VIZUĀLĀS MĀKSLAS PULCIŅŠ 5. - 12. klasēm (skolotāja Māra Staltmane)
  • TEĀTRA STUDIJA "Te-13" 9. - 12. klasēm (skolotājs Edgars Niklasons)
  • SKATUVES DIZAINS 9.-12. klasēm (skolotāja Dace Vecozola)
  • ROBOTIKA 5.-9.klasēm (skolotājs Jānis Pētersons)



Lai pieteiktos dalībai kādā no interešu izglītības pulciņiem, vecākiem jāaizpilda iesniegums (veidlapa pieejama pie pulciņa vadītāja vai www.rtv.lv (skat. zemāk)). Aizpildīta iesnieguma veidlapa jāiesniedz pulciņa vadītājam/i vai jānodod klases audzinātājai.



RĪGAS TEIKAS VIDUSSKOLĀ IR IESPĒJAMS APMEKLĒT ARĪ ŠĀDĀS NODARBĪBĀS:

  • TAEKVANDO cīņas māksla (skolotājs Jānis Pavītols, mob. tālr. 29452514)
  • “U DANCE STUDIO” sporta deju nodarbības (skolotājs Uldis Tomass Šimens, mob. tālr. 20222221)
  • JAUNSARDZE (jaunsargu instruktors Gunārs Strazdiņš, mob. tālr. 26024753)
  • KUSTĪBU LAUKS (skolotājs Andris Rupais, mob. tālr. 29454455)
  • ŠAHA SKOLA (skolotāja Vija Rožlapa, mob. tālr. 28612087)




Programmas nosaukums

Pedagogs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

2. – 4. klašu koris

Sanita Jaudzema

13:30-14:10

2-309



13:30-14:10

2-309


Zēnu koris

Sanita Jaudzema


7:45-8:25

2-309

7:45-8:25

Koncertzāle


1. – 2. klašu ansamblis

Zane Šķēle

13:30-14:10

3-106


7:45-8:25

3-106


3. – 4. klašu ansamblis

Zane Šķēle

7:45-8:25

3-106

7:45-8:25

3-106



Vidusskolas jauktais koris

“Teika”

Kārlis Ostrovskis



18:00-20:00

3-209

17:30-19:30

3-209


5.-9. klašu meiteņu koris

Kārlis Ostrovskis


7:45-8:25
Spoguļzāle


16:10-18:00
3-209


Tekstilmākslas pulciņš

Mārīte Nagle

15:50-18:00

MMK

14:20-17:00

MMK


Restaurācija, mājturība un tehnoloģijas

Pēteris Kaļva


14:20-15:45

ZMK


Vizuālās mākslās pulciņš

5. – 12. klasēm

Māra Staltmane

14:20-16:30

2-308



15:05-17:10

2-308


Vizuālās mākslās pulciņš

3. – 6. klasēm

Dace Vecozola



13:30-15:45

2-303

13:30-15:45

2-303


Skatuves dizains

Dace Vecozola

13:30-15:45

2-303





Keramika

1. – 4. klasēm

Signe Gertnere



13:30-15:30

1-050

13:30-15:30

1-050


Teātra studija

Edgars Niklasons


15:45-18:00

Spoguļzāle


15:45-18:00

Zāle


Robotika

Jānis Pētersons




16:00-18:00

1-315


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

6./7.grupa

Rūta Lauce

17:20-18:10

Spoguļzāle (7.gr)

18:20-19:20

Spoguļzāle (6.gr.)


17:20-18:10

Spoguļzāle (7.gr.)

17:20-18:10

Spoguļzāle (6.gr.)


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

5.grupa

Rūta Lauce


18:15-19:15

Spoguļzāle


18:15-19:15

Spoguļzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

4.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


13:40-14:40

Koncertzāle


13:40-14:40

Koncertzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

3.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


14:45-15:45

Koncertzāle


14:45-15:45

Koncertzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

2.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


15:50-17:10

Koncertzāle

15:50-17:10

Koncertzāle


Deju kolektīvs „Skabardzēni”

1.grupa

Rūta Lauce

Baiba Miķelsone


17:15-19:00

Koncertzāle


17:15-19:00

Koncertzāle
































































U dance studio - pirmdiena/trešdiena 14:15-15:45

Teakvando - pirmdiena/trešdiena/piektdiena 16:00-18:30

Jaunsardze - trešdienās no 16:00





Datnes lejupielādei:

doc iesniegums_uz__em__anai_intr._izgl._pulci____.doc (.doc, 43 KB)

pdf pulci__u_sarakts_2017_18.pdf (.pdf, 235.44 KB)

docx nodarb__bu_grafiks_2017_18.docx (.docx, 21.02 KB)




Aizkraukles iela 14, Rīga, LV-1006
Tālr.: 67553262
E-pasts: rtvs@riga.lv
Twitter: https://twitter.com/Teikas_vsk
Karte
© 2018 Rīgas Teikas vidusskola.