Sestdiena, 2020. gada 19. septembris
Verners, Muntis
Laiks: 02:23
Nākamais zvans: pirmdien,


Meklēt
 RTV video YouTube vietnē

Skolas himna
Skolas himna:  
Notis (PDF)  |  Teksts (PDF)Sadarbība
Comenius

ProjektiComenius


Leipciga - Rīga

Leipciga - Rīga

Laika posmā no 23. līdz 27. martam notika projekta „Veiksmīgas skolu darbības sekmēšana Leipcigā un Rīgā: skolas neapmeklētības prevencija” beidzamā vizīte Leipcigā.

8. apr. 2015COMENIUS-Regio

COMENIUS-Regio

No 9. līdz 13. februārim Rīgā darba vizītē ieradās COMENIUS-Regio projekta „Veiksmīgas skolu darbības sekmēšana Leipcigā un Rīgā: skolas neapmeklētības prevencija” partneri no Leipcigas.

16. feb. 2015COMENIUS-Regio

COMENIUS-Regio

2013./2014.mācību gadā tika realizētas vairākas mobilitātes COMENIUS-Regio projektā „Veiksmīgas skolu darbības sekmēšana Leipcigā un Rīgā: skolas neapmeklētības prevencija”.

28. mai. 2014COMENIUS-Regio

COMENIUS-Regio

Rīgas Teikas vidusskola piedalās COMENIUS-Regio projektā „Veiksmīgas skolu darbības sekmēšana Leipcigā un Rīgā: skolas neapmeklētības prevencija”.

28. feb. 2014Paldies Comenius asistentūras programmai!

Paldies Comenius asistentūras programmai!

Pavasarī saņēmām priecīgu ziņu, ka pie mums, Rīgas Teikas vidusskolā, jau piekto reizi, strādās Comenius asistents. 2001.gadā Rīgas Teikas vidusskolā uzsāka darbu Roberto Agustino Meloni no Itālijas, šarmanti mācīdams skolēniem itāļu valodu, tad Nick Massey no Anglijas ar mīlestību un atdevi mācīja angļu valodu, darbu turpināja atkal itālis Marco Pallota, uzlabodams skolēnu zināšanas gan itāļu, gan angļu valodā, bet Daniels Klotzeks no Vācijas iesaistīja skolēnus teātra izrādēs. Bija interesanti uzzināt, ko gan mums piedāvās asistente Catharina Kleine no Vācijas, zinot, ka viņas pamatspecialitāte ir darbs ar bērniem ar speciālām vajadzībām.

15. jan. 2014Skolā viesojas skolotāji no Grieķijas un Zviedrijas

Skolā viesojas skolotāji no Grieķijas un Zviedrijas

Trešdien, 18.09., Comenius projekta ietvaros skolā viesojās skolotāji no Grieķijas un Zviedrijas. Ārzemju skolotāji aprunājās ar skolēniem, apskatīja skolu, kuru parādīja 12.a klases skolēni un angļu valodas skolotāja Liena Driba. Par mācīšanās problēmām skolā un kā tās mēs risinām  pastāstīja Vita Skramane.

23. sep. 2013Comenius programmas asistente no Vācijas strādās Rīgas Teikas vidusskolā

Comenius programmas asistente no Vācijas strādās Rīgas Teikas vidusskolā

No š.g. 2.septembra līdz 31.decembrim Rīgas Teikas vidusskolā starptautisko projektu vadītājas Helēnas Briedes vadībā strādās Comenius programmas asistente Catharina Kleine no Vācijas- no Hamburgas. Asistentūras mērķis - padziļināt skolēnu zināšanas par Vāciju, tās kultūru un tradīcijām, strādāt ar skolēniem, kuri mācās vācu valodu un iesaistīties skolas sabiedriskā dzīvē.

23. sep. 2013Aizkraukles iela 14, Rīga, LV-1006
Tālr.: 67474065
E-pasts: rtvs@riga.lv
Twitter: https://twitter.com/Teikas_vsk
Karte
© 2020 Rīgas Teikas vidusskola.