„Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”

SkolaNotikumu apskati

„Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”

Labdien, Teikas "ģimene"!

Kaut gan pandēmija vēl joprojām dzīvo mūsu vidū,  dzīve tomēr  turpinās un tuvojas mūsu valsts svētki.

Tāpēc, kā jau kuro gadu, aicinu palīdzēt un iepriecināt  arī citus šajos svētkos, piedaloties 18. novembra akcijā. 

Pateicoties ziedotājiem jau no 1994.g. Latvijas Samariešu apvienība varējusi iepriecināt milzīgu skaitu cilvēku visā Latvijā. Arī  šogad  aicinu visus atbalstīt,  sarūpējot un atvedot pārtikas produktus. 

Kā zināms  biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem ik gadu organizē akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”. Akcijas mērķis ir neaizmirst nevienu iedzīvotāju - seniorus, daudzbērnu ģimenes, cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem sagaidot svētkus, nav ko likt uz svētku galda.

Aicinu piedalīties, nu jau par ilggadēju tradīciju kļuvušajā akcijā, ziedojot pārtikas produktus, kuri ražoti Latvijā, tādējādi atbalstot arī vietējos ražotājus.

Palīdzot citiem, mēs vairojam pozitīvās emocijas gan sevī, gan citos. Aicinu ziedojumam klāt pievienot arī apsveikuma kartīti.

Dalība akcijā stiprinās attiecības mūsu lielajā Teikas "ģimenē" un ļaus katram individuāli izrādīt savu mīlestību un cieņu pret Latviju vispatiesākajā veidā – sniedzot palīdzīgu roku tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem neklājas viegli. Kopīgiem spēkiem mēs varam kaut uz vienu dienu padarīt šo valsti sirdssiltāku un draudzīgāku!

Ievērojot visus epidemioloģiskos ierobežojumus, pārtikas ziedojumus aicinām atstāt Latvijas Samariešu apvienības vestibilā, Katoļu ielā 22, Rīgā, no 8.00-18.00. no 1. līdz 9. novembrim.

Vai

Rīgas Teikas vidusskolā, nākot no Laimdotas ielas puses, blakus centrālās ieejas durvīm (uz durvīm tiks uzlikts plakātiņš!) rīta pusē no plkst.8.00-11.00 un vakarpusē plkst.17.00-20.00 no 1. līdz 5. novembrim.

Ziedojumu piegādi neatliec uz pēdējo brīdi, lai izvairītos no drūzmēšanās.