„Nesam gaismu!”

SkolaNotikumu apskati

„Nesam gaismu!”

„Nesam gaismu!” pasākums

 

Piektdien, 7. novembra agrā rītā plkst. 5.45 sākās Rīgas Teikas vidusskolas 16 skolēnu komandas (6.c, 9.a, 10.a, 10.b, 10.sa, 11.a klases pārstāvji), skolotāju Lienes Bindes un Didža Drinka 13 stundu garais sportiski patriotiskais pasākums „Nesam gaismu!”.

Jau plkst. 6.00 skolas komanda pie Brīvības pieminekļa satikās ar pārējo dalībnieku – Rīgas 80. vidusskolas, Rīgas Valsts tehnikuma, Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas skolēniem un sākās 135 km garais ceļš no Rīgas uz Vecpiebalgu par godu K. Skalbem.

 

Visas dienas garumā skolēni uz maiņām pa komandām skrēja stafetes skrējienu ar gaismas laternu rokās, pa ceļam uz Vecpiebalgu viesojās Ropažu vidusskolā, Suntažu vidusskolā, Ķeipenē, Taurupes pamatskolā, Ērgļu vidusskolā, Inešos, kā arī K. Skalbes „Saulrietos”. Skolas bija sagatavojušas dažādas aktivitātes un pārsteigumus skolēniem, kas bija stafetes dalībnieki.

Vakarā notika svinīgā gaismas aiznešana uz „Saulrietiem” un sadraudzības pasākums Vecpiebalgas kultūras namā visiem pasākuma dalībniekiem, kur uzstājās J. Stībelis ar grupu, kā arī tika pasniegtas balvas konkursa uzvarētājiem.

 

Esam lepni, jo mūsu skolas skolēni ne tikai drosmīgi un atbildīgi startēja stafetes skrējienā, bet 10.a klases skolniece Anete Krista Ķekse ieguva 1. vietu literārās daļas konkursā „No saules jaunā diena aug, no sirds aug Tava mīlestība…”