„Es augu vesels!”

SkolaNotikumu apskati

„Es augu vesels!”

Ir noslēdzies projekts 5. klašu skolēniem „Es augu vesels!”, kurā vecāko klašu skolēni stāstīja par veselīga uztura principiem, higiēnu un smēķēšanas kaitīgumu. Skolēni svēra taukus un cukuru dažādos viņu iecienītajos našķos. Viņi iepazinās ar uztura piramīdu, ar vērtīgajiem un ne tik vērtīgajiem produktiem. Skolēni uzzināja, kāpēc smēķēt ir kaitīgi un kāds ir cigarešu dūmu ceļš cilvēka organismā. Skolēni iepazinās ar higiēnas līdzekļiem un apsprieda kad un kāpēc tie ir jālieto.

Paldies visiem projekta organizatoriem: Raivim Alksnim, Rasai Liepiņai, Laurai Martererei, Lindai Ciukšo no 11. SA., Katrīnai Vilgertei, Justīnei Čerņavskai, Matīsam Briukam,  no 11. B., Paulai Vilciņai, Raivim Bernackim no 8.b., Loretai Maciešai, Ričardam Ozoliņam no 10.A., Mikam Biezbārdim, Alisei Krūmiņai, Frederikai Bērziņai no 9.A., Elīnai Miemei, Alisei Klintsonei no 10. B., Samantai Jankelovičai un Katrīnai Horstai no 9.b.

Paldies projekta dalībniekiem- skolēniem no 5. klasēm un viņu klašu audzinātājiem Antrai Mežaraupei, Ilonai Ostrovskai, Dacei Lācei!