“Aicinājums II”

SkolaNotikumu apskati

“Aicinājums II”

Aizvadīts Sieviešu dienai veltīts koncerts “Aicinājums II”

 

2020. gada 6. martā Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts koncerts “Aicinājums II”. Koncertā uzstājās Rīgas Teikas vidusskolas 5. - 9. klašu meiteņu koris ar diriģenti Egiju Unguri un Ādažu vidusskolas 5.- 9. klašu koris ar diriģenti Karīnu Pundzjus.

   

Koncerts tika veidots kā sadraudzības pasākums starp abiem koriem, kā arī veltījums koncerta klausītājiem Starptautiskajā sieviešu dienā. Kori izpildīja skaņdarbus no XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu svētku repertuāra. Koncertā piedalījās arī koncertmeistari Lāsma Neulāne un Ivars Kraucis. Ar solo izpildījumu priecēja dziedātāji no pašu koristu vidus, kā arī Teikas vidusskolas jauktā kora “Teika” diriģents Kārlis Rihards Ostrovskis.

 

Rīgas Teikas vidusskolas 5. - 9. klašu meiteņu koris diriģentes Egijas Ungures vadībā turpina gatavoties saviem nākamajiem projektiem, kā piemēram, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu svētku skatēm, lai veiksmīgi varētu piedalīties vasarā notiekošajos skolēnu dziesmu svētkos, kā arī vasaras nometnei, kas norisināsies Limbažos no 27. jūnija līdz 04. jūlijam, tieši pirms pašiem dziesmu svētkiem.

 

Ziņu veidoja 12.SA klase